«Системний зрадник»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

28. о9. Сьогодні колишній комуніст, виключений з партії за зраду, Пашкевич активно підтримує призначення на посаду секретаря ради правої руки Іващенка О. Скиби. Як відомо, Скиба нахапався васильківської земельки та поза чергою отримав квартиру, в той же час цинічно відписувався  мешканцям міста — землі для вас -зась, бо, бачите, генплану немає. А для сотень невасильківців — будь ласка, отримуйте!

Сам же Пашкевич після призначення на посаду в «Тпломережу», перестав вимагати повернення споживачам переплачених ними коштів, незаконно нарахованих за спожите тепло.

З"явилась інформація, що ця людина збирається балотуватись в нардепи. На що сподівається?

30.07.  Виборці, які на минулих виборах міського голови віддали свої за Пашкевича висловили нам своє розчарування у зв"язку з підтримкою ним кандидатури людини Іващенка- одіозного Скиби,  на посаду секретаря ради. Найбільш емоційні з них назвали за це Пашкевича «системним зрадником».  Очевидно, Станіслав Петрович, підтримуючи Скибу, прийняв для себе рішення — змінити депутатство у Василькові, на депутатство у рідній Путрівці.

«Системний зрадник»?.: 3 комментария

 1. угу 01.08.2014 at 07:29

  Не треба було голосувати за людину, яку звільнили раніше строку з армії, бо вона фізично і психічно стала непридатною до польотів, розумію, що депутати в нас повсюди майже більше схожі на клієнтів Глевахи, аніж на слуг народу, але... не може служити народові кадр, який має довідку про душевну хворобу, тут жодного сміху, ми щиро співчуваємо Станіславу Петровичу і розуміємо, що стреси останніх років, коли він так погорів та був викинутий за ганьбою з КПУ та його особисті проблеми і кріпка любовь до зеленого змія підкосили його нервову систему остаточно, йому треба допомогти, а не сміятися, чи засуджувати, але це справа, біда і проблема , а не виборців, які довірили йому представляти їхні інтереси. Отже надалі, можливо, під час виборів слід, щоб кандидати подавали справку від психіатра та нарколога і лише потом комісія реєструвала їх, щоб було поменьше проблем в міста і країни потім? А Пашкевичу ми щиро співчуваємо і сподіваємося, що після виборів він піде на заслужений відпочинок та лікування, а не буде каламутити воду у нашому місті, чи в Путрівці, чи будь-де. Шкода чоловіка...

 2. олег 02.10.2014 at 00:38

  Палыч, Гладкова две квартиры хапнула, земли побольше чем Скиба и тоже все на родичей и все не из Василькова. До получения должности секретарь рады, запись в трудовой — фельдшер в вооруженных силах. Растут достойные люди по карьере. Партийность — Партия Регионов. Ее поддерживали и хвалили Вы, Сабов, Цимбалюк. Сабов даже больше чем Вы. Например Вы сколько партий поменяли? Я знаю как минимум три (это я знаю, их может быть больше), а Пашкевич одну — только комуняк. Палыч, Вы тоже «системний зрадник»? Давайте вводить звания: "подвійний системний зрадник, потрійний, ну і далі.

  Кстати у Скибы три высших образования (все с отличием), опыт работы на руководящих должностях 15 лет, сейчас защищает Родину в десантных войсках, не откупался. За Скибу проголосовало 6 % пришедших на участки избирателей, кстати за Пашкевича 8, 7 % от пришедших на участки, за Сабова 26, 8 % пришедших на участки. Это информация для размышления, кроме того, что Вы пишите.

 3. admin 02.10.2014 at 08:32

  Олегу: — Ми задоволені з того, що на нашому сайті з"являється інформація щодо зловживань васильківських чиновників і депутатів. Це корисно, в першу чергу для виборців міста.

  Ваші посилання на те, що Гладкова «хапнула больше» як Скиба, аж ніяк не оправдовують Скибу. Таким же чином можна виправдати Гладкову, бо Іващенко «хапнул» набагато більше. Знаєте, якась гнила ідеологія.

  Щодо наших похвал на адресу Гладкової. Так, ми підтримали її в тому, що вона направила документи до ВРУ щодо проведення виборів міського голови після того, як громада змусила Іващенка достроково залишити посаду. Ми підтримали її також в тому, що вона припинила пакетне голосування по земельних питаннях. Але, ми що колись блокували негативну інформацію про Гладкову?

  І далі, про Скибу ми вже писали достатньо. Сьогодні ми Скибу вже б не згадували, якби його не проштовхували на посаду секретаря ради, на яку він не має морального права.

  Тепер про «системного зрадника». Мова йде не про зміну партійних кольорів, а про зраду інтересів виборців.

  Щодо освіти Скиби. Якби він свої знання направив для підвищення ефективності роботи влади, це було б добре. Але своїми знаннями він не користувався, бо сліпо виконував волю Іващенка, у якого рівень освіти на порядок нижчий, як у Скиби.

  І, накінець, є досить відверті люди в «таборі» Іващенка, які кажуть, для чого їм потрібен Скиба на посаді секретаря ради...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.