Великорозумний Григорій...(оновлено 26.06.2016)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

26.06.2016.   Вчора Гриша Дармостук знову прибув до в/м, щоб провести «виховну роботу» серед його мешканців. Очевидно забув, як  оцінили його «речь» (цитата нижче) мешканці містечка перед минулими місцевими виборами. Нагадаємо, що тоді пан Григорій отримав від них гарбуза, як  великорозумий Стецько з відомої п"єси Квітки-Основ"яненко. Ніяк не може зрозуміти «косноязичний» і малограмотний Григорій Леонтійович, що аудиторія у в/м не для нього. До речі, як і не для Дергунова, який запросив Гришу-Громаду на «збори» у в/м.

Дуже рекомендуємо нашим інтелігентним користувачам передивитися матеріал Гаврилюка на сайті «Щит і меч», присв"ячений цьому зібранню та зробити свої висновки.
Мешканцям містечка також буде цікаво познайомитися з багатьма учасниками зборів.

З дозволу І. Гаврилюка ми готові розмістити його репортаж з місця цієї події «без купюр». Сподіваємось, що мешканці всього міста після перегляду цих матеріалів краще зрозуміють, яка «публіка» хоче представляти їх інтереси. Або, як ми передбачаємо, отримати доступ до ваших грошей, які ви сплачуєте за компослуги...

07.09.2015.   На вчорашніх   зборах за участю деяких місцевих організацій політичних партій та громадських організацій Г. Дармостук, якого у Василькові знають як найпалкішого прихильника відставного «мера» Іващенка, заявив буквально слідуюче: — «... і мене ще одне убиває, що останній час у військовому містечку там, напевно єсть сепаратистський клан... Так-що значить, прийняли (рада ветеранів в/м — ред.) до себе бувших регіоналів, чи вони нинішні. Гладковій, якій 40 років, вони її дали членський білет. Ну, коли ми тронули документи, ми всі побачили, там документи не в порядкє, це створення ради ветеранів... Що я хочу сказать, де найбільше голосували за регіоналів, це військове містечко. ... так от там потрібно буде вести роз»яснювальну роботу..."

Шановний Григорій Леонтійович чомусь забув сказати, що не потрібно обирати депутатів міськради, які збезчестили себе безсовісним пограбуванням міста. А пан Григорій добре знає, про кого йде мова. Бо сам в присутності двох десятків осіб розповідав, як осінню 2006 року відбувся міжсобойчик відомих йому осіб, на якому домовились про пограбування міста. Можливо забув про це сказати тому, що поруч з ним сидів один з учасників того дійства. Кажуть, що Григорій Леонтійович ще й підтримуватиме цю людину на виборах міського голови.

Тепер щодо роз"яснювальної роботи у військовому містечку.  Отримаєте Ви там гарбуза, пане Григорію, як великорозумний Стецько з відомої п"єси Вашого тезки Г. Квітки-Основ"яненка  «Сватання на Гончарівці»!..

Великорозумний Григорій...(оновлено 26.06.2016): 1 комментарий

  1. Васильків 08.09.2015 at 08:22

    Палата №6 відпочиває у порівнянні з цим збіговиськом.

    Але самим «убелительным» був політрук. Мабуть знову хоче прикинутись бідною овечкою та пропетляти.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.