Вчителів вечірньої школи працевлаштують...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Альтернативні шляхи надання дітям дошкільної освіти – активізувати існуючу проблему браку місць у дитячих садочках.

Відсоток охоплення дітей дошкільною освітою щорічно зростає.

На сьогоднішній день понад 100 дошкільнят міста не можуть відвідувати дитячі навчальні заклади у зв’язку з переповненням груп, спостерігається перевантаження груп у функціонуючих дитячих садках.

Проблемою також є те, що не всі дошкільні навчальні заклади використовуються за прямим призначенням.

З цією метою виконавчий комітет Васильківської міської ради запропонував приміщення Васильківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів, у якій на наступний навчальний рік прогнозується всього 50 учнів,  використати  для розміщення відділу освіти Васильківської міської ради, що, в свою чергу,  дозволить відкрити додаткові групи в дошкільному навчальному закладі №4. Також,  у цьому приміщенні планується відкрити відділ по роботі з учасниками АТО, надання їм психологічної допомоги кваліфікованими спеціалістами.

При цьому, усі педагоги Васильківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів  будуть працевлаштовані у інших навчальних закладах, а для учнів є можливість продовжити здобувати освіту у будь-якій школі міста.

Все це забезпечить реалізацію прав кожної дитини дошкільного віку у доступності отримання дошкільної освіти, повноцінний фізичний, інтелектуальний, моральний, естетичний і соціальний розвиток, адже дошкільний вік є золотим для розвитку дитини.

О.Король

Вчителів вечірньої школи працевлаштують...: 5 комментариев

 1. Прохожий 03.06.2016 at 22:04

  ...а для учнів є можливість продовжити здобувати освіту у будь-якій школі міста.

  Якщо учень займався чи планує займатися у ВЕЧІРНІЙ ШКОЛІ, яка в свій час дала путівку в життя багатьом людям нашого міста, то виникає закономірне питання про те, якщо раніше учень мав право вибору свого навчання з одночасним працевлаштуванням на роботу, то і школа була для нього ВЕЧІРНЬОЮ. Він мав змогу отримати повну середню освіту. А що чекає учнів на сьогодні?

 2. Приблуда 05.06.2016 at 11:58

  Вечерняя школа — сплошные мертвые души! И отмывание «бабла». Защитнички, вы хоть раз заходили в эту вечернюю школу... А жаль!

  А места для детей в садике это реально!!!!

  • Крамола 06.06.2016 at 15:55

   Приблуда!

   Ты от Сабадаша ПРиблудился))))?

 3. Прохожий 05.06.2016 at 18:39

  Зневажливе ставлення до інших дописувачів характеризує невміння до спілкування. Верню школу самі закінчили. У свій час це було гарним варіантом та путівка в життя. Ніхто не проти відродження дитсадка, який існував попередньо там, де знаходиться вечірня школа. Питання куди переведуть вечірню школу чи її зовсім закриють?

 4. Приблуда 09.06.2016 at 09:30

  Для Крамолы!

  Крамола он же Кристалл он же вещатель из помойной ямы ПРишиб-ый недожурналист Гаврылюк!

  Подождем суда и посмотрим, что ты потом запоешь?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.