Васильович, ти не прав!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На останніх двох сесіях міської ради власник «Шкірфірми» Олександр Васильович Фень закликав місцевих депутатів та громаду достроково припинити повноваження Васильківського міського голови Володимира Сабадаша.

Абсолютно зрозуміло, що і депутати, і мешканці міста пропускають ці заклики Васильовича «мімо ушєй» На це є декілька причин:

— по-перше, Васильович вже давно не має належного авторитету у нашому місті, про що яскраво свідчить його «прольот» навколо депутатського крісла на минулих місцевих виборах;

— по друге, васильківці не розуміють, чому Васильович не вимагав дострокової відставки Іващенка, коли її вимагали васильківці за тотальний дерибан ресурсів міста. Причому у Василькові здогадуються, що між цими особами, начебто, існував «пакт про ненапад»;

— по-третє, вже дуже явно кидається в очі, що Васильович розпочав війну проти Сабадаша після того, як місцева влада зробила перші кроки щодо повернення очисних споруд та 12 га. землі, які знаходяться у постійному користуванні «Шкірфірми» у власність громади та після скасування, як вважається, зависоких тарифів на транспортування та очистку стоків, які встановило це підприємство;

— по-четверте, у союзниках Васильовича у війні проти Сабадаша одіозні особи, яких Васильович, як я думаю, сам зневажає;

— по-п"яте, і одне з головних, поки-що авторитет Васильовича серед мешканців Василькова незпідставно нижчий за авторитет Сабадаша.

Для мене особисто не зрозуміло, чому Васильович не погодився на конструктивні пропозиції міського голови та прислухався до порад сумнозвісного Миколи Неділька, які, на мою думку, і стали причиною сьогоднішніх негараздів Васильовича.

І благо, коли послуги Дубінського і його хвостика Тимофійчука, обходяться Васильовичу безкоштовно...

Так і проситься на язик — Васильович, ти не прав!..

Васильович, ти не прав!.: 1 комментарий

  1. Вода 24.11.2019 at 16:20

    Все б це було добре, як би міськрада, її очільник, уповноважені особи, реально перевіряли встановленні тарифи, чи дійсно, ці послуги надаються, надавались. Чи, є у них фахівці, обладнання, техніка, які займаються саме очисними спорудами. На жаль, цього нікому не відому. Знаємо лише одне — платіть.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.