Василькову необхідна конструктивна більшість в раді

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Події навколо зриву сесії міської ради 07.12.12 року засвідчили, що сьогодні вкрай необхідно сформувати на непартійній основі депутатську більшість, яка візьме на себе відповідальність за нормальне функціонування місцевих органів влади до обрання нового міського голови. На нашу думку, ініціаторами створення такої більшості могли б стати В.Мазепа, С.Пашкевич, М.Цимбалюк, С.Сабов, В. Грушка, а також інші депутати, які готові долучитися до цього процесу.

Василькову необхідна конструктивна більшість в раді: 16 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 10.12.2012 at 17:26

  Грушка в этом «прОЦЕСЕ»???? Вы в своём уме? Кто вместе с Иващенко с пенсионеров последние копейки забирал? Палыч, ВАМ видео показать ,где Грушка в зале суда на ВАС бросаеться с угрозами защищая НЕЗАКОНЫЕ ТАРИФЫ???

 2. Небайдужий 10.12.2012 at 18:23

  Та я думаю не тільки ці депутати а і багато інших депутатів хто приєднається, щоб навести лад у місті. Першим пунктом потрібно зібрати підписи про зміну виконкому, другим про створення тимчасової контрольно-ревізійної комісії з числа депутатів, для перевірки усього фінансового стану у таких управліннях як комунальні управління, УЖКХ, управління освіти, управління культури, упрпавління економіки і власності куди і як розпреділялися на протязі року кошти, хто скільки приватизував, звернутись до контрольно-ревізійного управління з проханням перевірити. Тому що одне із управлінь очолюване Рудасом, разом з комунальним підприємством очолюване депутатом Сергеєвим більше як 800 000 грн. витрачено на перевезення пільгових пасажирів. І тепер вони звертають один на одного і не можуть розібратися куди ділись ці кошти. Може в цьому їм допоможе наша прокуратура?

 3. Сергійко 10.12.2012 at 23:19

  Ага — особливо Грушка і Пашкевич будуть в конструктиві!

  А щодо Сабова — то той ще «боєць-вдарівець»! — видно отримав від альянсу завдання сидіти на Васильківінформі та розказувать про... про що тільки не несе бувший політработнік полка(даже про якусь ідею закидає, котра повинна бути у кожного — тільки свою ідею давно вже продав на доступ до корита)От тільки не розкаже — коли ж він, член комісії по архітектурі та ін., разом з іншими «членами» дозволив-голосував місто МАФАМи обнести, чому замовк Угар про незаконне будівництво на Валах, як своє мовчання на сесіях обміняли на вирішення питання по генделику біля Стоматполікліники... і далі, і далі А зараз пухнастими бути хочеться????

 4. Антон 11.12.2012 at 13:12

  Хлопці, через 6 років після помаранчового лохотрону у простих людей вже така апатія до цього вашого протистояння, що окрім особисто зацікавлених осіб, воно майже нікому не потрібно. Спитаєте чому? А тому що людям все одно, хто буде їх доїти, провладний кандидат чи опозиціонер.

 5. Леший 11.12.2012 at 19:01

  Гаврилюку: Ігорь, слухай свого патрона — головного опозиціонера м. Василькова.

  Анатолій Павлович в політиці ас.

  Сергійку: Якщо Пашкевич і Грушка будуть в одній команді, то це буде ураган. Тим паче, що на сесії, яка не відбулась по відео було показано, як Грушка підтримував Пашкевича, а що стосується тарифів, то Пашкевичу і всій КП перед виборами було потрібно набрати девіденти, тим паче, що Пашкевич балатувався в народні депутати. (А що стосується тарифів, то в суді це питання не закрито.) Що стосується Сабо, то будь — яка партія заробляє кошти для своєї партії. Що ж стосується МАФІВ, то не тільки Сабо в цьому винен.

  Ігорю: А що стосується відео в суді, то Ви уважно подивіться його, хто там був, що казав і це було не в залі суду, а в коридорі суду. Грушка відповідав на запитання, але твій патрон Боровик сказав : «Не трогайте його, бо він хворий». Після того Грушка попросив повторити Боровика ще раз те, що він сказав, але в Боровика не вистачило сміливості для цього.

  Пане Пекарський: Я вас дуже прошу покажіть будь — ласка повторно, як в грудні 2005 року в Будинку культури на сцені весь міськвиконком під керівництвом Поповича голосував за тарифи. Там Ви побачите знайомі особистості — це такі як: Боровик, Шестаков, Кривша. Ці ж особистості були присутні на суді (див. відео) і тепер уже відстоювали іншу сторону. Ігорьок це не дивно??? Ігорь і в подальшому будь — ласка будьте ввічливими та уважними.

 6. Леший 11.12.2012 at 20:06

  Небайдужому: Я з Вами згоден, що потрібно всіх потрясти і провести перевірки, так як трясли мого колишнього патрона Грушку. Що стосується Рудаса, то я з ним працював в УЖКХ де він був начальником ремонтної дільниці і профсоюзним Богом. Він і там цупив комунальне майно, але тоді йому пощастило, бо у Панченка сталася пожежа. Продивлявся хто від якої партії: Мосійчук, Бевз, Сєргєєв і т.д. здогадайтеся з 3 раз що це? Відкрийте сайти соцзахисту і міськради, то Ви побачите, що ВЕТЕРЕНАРИ керують соцзахистом і транссервісом, тому там і успіхи такі, а якщо це правда про 800 тис., а також Ігорь пише, що Нередькото цапнув 400 тис., то потрібно цих хлопців притягнути до відповідальності.

 7. Андрей Саламатов 11.12.2012 at 21:59

  Грущка та Пашкевич = об’єднанна Васильківська опозиція!!!

  ДА НЕ СМЕШИТЕ МОХНАТУЮ, ОНА И ТАК СМЕШНАЯ!!!

 8. Небайдужий 12.12.2012 at 12:38

  Ти не тільки смішний, ти ще й придурк*ватий, хрон ти Саламатов, ти виліз з нори бо Іващенко втік, а тебе кинув. А ти тепер гавкаєш як цуцик, бо сало і пиво кінчається, а їсти хочеться.

 9. мешканець в/м 11 13.12.2012 at 00:03

  Лешому. Пашкевич здійснював свою депутатську діяльність не по піарству себе в народні депутати, а по зверненням громадян, які попросили розібратися в тарифному питанню по теплу і підняти Постанову НКРЕ, яка була проігнорована тепломережею, або її їм ніхто не довів, що мало ймовірне. Пашкевичу не піариться, він просто виконіє свою депутатську роботу. Тому ж хотілося б побажати багатьом депутатам бути таким як Пашкевич та сумлінно виконувати роботу народного обранця, яким васильківчани довірили управління своїм містом. Завдяки зусиллям Пашкевича та Саратова місту надана державна субвенція в розмірі 14 міл. грн. на відшкодування різниці, яка виникла у звязку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії.

 10. хамер 13.12.2012 at 07:48

  Грушка + Крикунов= ТАРИФЫ от ИВАЩЕНКА! svoe.tv/video/55237/

 11. мешканець в/м 11 13.12.2012 at 22:03

  Те що заговорив на минулій сесісії В.Грушка — це плюс для позитивної роботи, а якщо у нього як офіцера хватить мужності назвати прізвища тих хто заставив директорів комунальних підприємств міста приймати тарифи які не відповідають законодавству, які не мають альтернативного шляху вирішення а «ТУПО» перекладаються на плечі споживача, тобто населення це булоб справедливо, хоча і так всі знають що без керівної особи міста не обійшлося, як казав Марков — «была команда сверху».(Марков — керівник комісії по розгляду питання правильності формування тарифів на тепло.)Висновки комісії були, але Марков іх так і не спромігся донести до депутатів, якби це питання не полишив, а працював над ним і надалі С.Пашкевич. Так що 14 міл.повернуто державою КП ВТМ у відповідності до Постанови НКРЕ №7 на підставі якої було відмінено рішення виконавчого комітету №116 від 01.03.2011, а прийнято нове рішення №392 від 31.08.2012 р. де в п. 8 даного рішення чітко прописано: «Зобов»язати КП «Васильківтепломережа» після отримання коштів з державного бюджету України для відшкодування різниці в тарифах ЗДІЙСНИТИ ПЕРЕРАХУНОК ЗА ВІДПУЩЕНУ з 16.03.2011р. по 01.09.2012 р. теплову енергію для населення із використанням тарифу. затвердженого постановою НКРЕ від 14.12.2010р. №1809. п.9 Зобов"язати КП ВТМ оприлюднити дане рішення в ЗМІ. п.11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради згідно з розподілом обов"язків.

 12. Леший 16.12.2012 at 20:23

  Мешканцю: Ось так призначаються герої. Це що стосується Саратова і Пашкевича. 13.12.2012.в 00:03 своїм останнім реченням Ви підтвердили про правильність прийняття тарифів в м. Василькові. Ось так мешканець що буває якщо Ви не в темі.

 13. Леший 16.12.2012 at 20:28

  Мешканцю: 21.12.2012 в Василькові наступна сесія. Тому прийдіть і задайте всі питання, які Ви описали в своєму коментарі, крім інформації про Боровика, Шестакова та Крившу. Хоча можливо і Грушка може щось розповісти, всетаки він з ними працював. Тому що обговорювати можна, як ви це робите, але потрібно володіти ситуацією в даних питаннях, щоб це не було голословним.

 14. мешканець в/м 11 24.12.2012 at 16:24

  Все що треба було на сесіїї побачено, особливо те як ви чуть не проковтнули васильківські стовпи з визначеною ціною для лівої оплати по 4.87 грн, то кому ці кошти потрапили б в карман минуючи ККП? Те що ви проковтнули питання з транспортом, а потім будете казати,що вас ніхто не інформував. А дороги в місті від проїзду багатовантажівок за які кошти будете ремонтувати за 1 млн з лишком який надівшов? Заробляючи на мізері втрачаєте більше. От подивимось як вам автомобілісти дякувати будуть.За те що не голосували пакетом, дякувати треба, молодці! Питання туалетів в місті віртуозно вирішено! Це, що тепер кожному мешканцю треба носити з собою «Аусвай». такий собі паспорт — рішення виконкому Васильківської ради, щоб бізнесюки допустили до туалету? Ось мешканці хотять провести такий експеримент, а потім на настпній сесії доповісти, як це працює. на бумазі чи в реалії. А як пан Сергієнко отримуючи компенсацію за пільговиків не навчив свій персонал по перевезенням обходитись з пільговиками, коли деякі Київські маршрутчики разом з «кондукторами» чуть не посилають на х...й цих бідних пільговиків, мяко кажучи некоректність махрова процвітає, це при тому,що випускаючи в рейс «общественный» транспорт повен проводитись інтруктаж по перевезенню людей та забезпеченням необхідної для цього документації. Чи пану Сергєєву потрібні тяганини в судах, чи хоче щоб пільговики, до нього як депутата та бувшого водія ходили з своїми вимогами та судились? Шановні наведіть порядок в закормах своєї чесності, так як носите горде ім"я НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ. Питання для Вас Леший: народ для Вас, чи Ви для народа?

 15. Сергійко 25.12.2012 at 16:10

  «Питання туалетів в місті віртуозно вирішено!»!!!!!

  Це точно, тепер стільки МАФів в центрі появилося, заходь за кожний — тут тобі й вбиральня !

 16. мешканець в/м 11 26.12.2012 at 01:11

  Сергійку. Ото ж бо воно і є. МАФи + сдача їх в оренду= прибуток на шару в місяць (до 10 тис.грн.) необлагаємий налогом. А затрати бізнесюків наближених до влади = 30 грн.за землю під ларьком і питання по кожній вбиральні вирішено!!! Ось Вам і наголосували пакетами. То звідки ж бюджет міста наповниться якщо бізнесюки платити не хочуть.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.