«ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» ПОВІДОМЛЯЄ...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановні споживачі! Наближається похолодання. І Ви, і ми дуже занепокоєні з приводу можливостей КП «ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» щодо вчасного початку нового опалювального сезону. І це занепокоєння, нажаль, в перше, за багато років не безпідставне. Для початку опалювального сезону в частині забезпечення КП «ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» газом є пряма законодавча норма щодо необхідності сплати 90% вартості спожитого раніше обсягу газу. Станом на 01.09.2018р. сума недоплати за цим параметром, через несвоєчасну оплату населенням за спожите тепло, складає майже 12 млн. грн. З тих же причин підприємству не вистачає коштів для підготовки обладнання для сталого та безаварійного початку та проведення опалювального сезону. Без оплати до початку опалювального періоду цих 12 млн. грн. за спожитий раніше обсяг газу (за 2017р) газопостачання, відповідно і теплопостачання для споживачів КП «ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» не відбудеться.

В той же час, борг населення міста Васильків за спожиті послуги з централізованого опалення становить понад 16,3 млн. грн.

Головне джерело фінансування для КП «ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» — оплата за спожите тепло, відповідно до встановлених тарифів.

Таким чином, недотримання окремими споживачами платіжної дисципліни ставить під реальну загрозу початок опалювального сезону в цілому по місту.

Окрім того, у підприємства не вистачає коштів для підготовки обладнання для сталого та безаварійного початку та проведення опалювального сезону.

На підприємстві в 2013р. затверджено впровадження заходів, спрямованих на зменшення собівартості теплової енергії, але через нестачу коштів за вини несвоєчасної оплати населенням за спожите тепло заходи не виконуються і підприємство не може знизити собівартість.

Тобто, за вини споживачів, що невчасно, та не в повному обсязі сплачують за спожите тепло:

— підприємство не може знизити рівень тарифу;

— під загрозою початок нового опалювального сезону.

Нагадуємо, що діюче законодавство прямо вказує про необхідність укладання угод надання житлово-комунальних послуг.

Роботи з підготовки та пуску теплоносія будинків потребують витрат. З сумом повідомляємо, що у підприємства можуть виникнути питання по достатності коштів (рівень розрахунків) для проведення таких робіт та початку опалювального періоду окремих будинків (підключення до теплоносія).

КП «Васильківтепломережа» звертається до споживачів з проханням погасити борги та звернутись до розрахункового відділу підприємства для укладення договорів про надання послуги з опалення до початку опалювального сезону.

Підприємство вдячне жителям міста, які вчасно сплачують за спожиті послуги та не мають заборгованості за попередні періоди.

Перелік боржників розміщено на сайті www.kpvtm.com.ua

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.