ВАСИЛЬКІВСЬКИХ ТЕРОРИСТІВ КРИШУЄ А. ПРИСЯЖНЮК?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

ІЗ ЗАЯВИ МИКОЛИ МЕЛЬНИЧЕНКА

від 21.09.2011р.

Як запевнив мене один із представників «Васильківських терористів», який обіймає посаду начальника юридичного відділу Васильківської міської ради та Голови Васильківської міської виборчої комісії Олександр Крикунов ..., Анатолій Присяжнюк йому особисто давав вказівку фальсифікувати місцеві вибори, що відбулися в 2010 році у місті Василькові та інших населених пунктах Васильківського району Київської області, а саме смт. Глеваха, сел Плисецьке та Саливонки на користь кандидатів вигідних місцевій владі.

На фото Олександр Крикунов, якому, за його словами, Анатолій Присяжнюк доручив фальсифікувати вибори в Васильківському районі
На фото Олександр Крикунов, якому, за його словами, Анатолій Присяжнюк доручив фальсифікувати вибори в Васильківському районі

 На фото Ігор Мосійчук, відомий як "васильківський терорист"
На фото Ігор Мосійчук, відомий як "васильківський терорист"

Силові акції, які полягали у підпалах, побиттях, погрозах та залякуваннях людей та інших кандидатів в депутати та на посади міських, сільських та селищних голів у Васильківському районі в інтересах «зручних» кандидатів здійснювали керівники та рядові бійці Васильківського осередку громадської організації «Патріот України», які на сьогодні відомі як «Васильківські терористи». Серед них зокрема, Голова Васильківського осередку «Патріот України» Ігор Мосійчук ..., який на сьогодні перебуває під слідством та знаходиться в Лук’янівському СІЗО та інші члени цієї «бригади».

За моєю інформацією, в ході виборчої кампанії губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк за підтримки свого племінника Голови Васильківської райдержадміністрації намагався привести до влади в селі Саливонки «Васильківського терориста» з подальшою метою незаконного заволодіння коштовною землею під Києвом в розмірі 120 га та особливо ласого шматка в розмірі 8 га вздовж автомобільної траси Київ-Одеса. За попередньою оцінкою ринкова вартість цієї землі щонайменше 8 мільйонів доларів.

Коли загострення ситуації набрало свого апогею з метою її силового вирішення в ночі до села Саливонки прибули на джипах (без державних номерів, дивись відео) особи кримінальної зовнішності в кількості 50-ти бійців, яких я потім впізнав по телебаченню як «Васильківських терористів». Проте отримавши належну відсіч від мешканців села Саливонки, що стали на захист своїх інтересів та чинного Голови села Басилкевича Володимира Анатолійовича, за якого на цих виборах проголосувало 80 відсотків жителів, бійці відступили.

Після цього в наступ пішов особисто Генерал-лейтенант СБУ Анатолій Присяжнюк, який перевищуючи всі надані йому повноваження, незаконно створює спеціальну комісію, перед якою, на моє особисте переконання, поставлена задача шляхом фабрикації кримінальної справи примусити сільського Голову віддати у приватну власність ласий шматок земельної ділянки.

Констатую факт, що прокуратура Васильківського району після закінчення робочого часу вимагала від Голови села Саливонки Басилкевича Володимира Анатолійовича з’явитися в Васильківську прокуратуру для дачі «пояснень».

Варто зазначити, що на сьогоднішній день органами прокуратури за фактами масової фальсифікації місцевих виборів у 2010 році у місті Василькові та Васильківському районі порушено ряд кримінальних справ. Я переконаний, що саме тому СБУ порушило кримінальну справу за статтею тероризм, щоб виконавці фальсифікацій не дали свідчення в прокуратурі на Анатолія Присяжнюка, як на замовника фальсифікацій.

Такі зухвалі дії Губернатора однозначно підривають авторитет Президента України Віктора Януковича щонайменше в Васильківському районі Київської області.

Вікторе Федоровичу, Вам це потрібно?

МИКОЛА МЕЛЬНИЧЕНКО

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.