«Васильківський парадокс». Або, про землю на вул Комарова...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24.03.2017.  Тему поновлюємо  зв"язку з публікацією на деяких місцевих інтернет-ресурсах матеріалів щодо виділення земельних ділянок по вул.Комарова учасникам АТО...

Звертаємо вашу увагу на інформацію, подану С. Яценком в газеті «Тисячолітній Васильків». Зокрема, на дату проведення 15 сесії міськради та місце проживання «улюбленців фортуни»...

08.2013.  В газеті «Тисячолітній Васильків» від 02.08. ц.р. за авторством  її редактора С.Яценка розміщена стаття «Любов до рідної землі іноді буває меркантильною». Далі цитата із цієї статті: — «...наче за помахом чарівної палочки світловолосої чаклунки, земельні ділянки відшукувалися й надавалися у власність потрібним для втілення далекоглядних планів чи наближеним до таємних справ людям. Рука не здригнулась у деяких спритників з міської ради навіть коли взялися за дільбу території стадіону, що на вулиці Комарова-97, де діти з навколишніх багатоквартирних будинків любили грати у футбол, а взимку — будувати фортеці зі снігу. Кому ж усміхнулася доля 26 серпня 2011 року на п»ятнадцятій сесії Васильківської міської ради 6 скликання в отриманні земельної ділянки шляхом позбавлення васильківських діточок місця для спортивних ігор і фізичного гартування? А улюбленців фортуни ,здебільшого нетутешніх, кілька: Бобровник Оксана Леонідівна(м.Київ), Кравченко Людмила Олексадрівна(м.Васильків), Купрієнко Іван Васильович(м.Вишневе), Лізвінська Людмила Францівна(м.Київ). Двічі щасливицею стала Коваль Катерина Марківна — матір Т.А.Гладкової(у той час секретар Васильківської міської ради), адже їй дісталося аж дві земельні ділянки у десять соток кожна. Своя рука — владика? За інформацією, достовірність якої ми перевіряємо, тут нагрів руки і голова однієї з постійних комісій міськради, отримавши ділянки на підставних осіб."  Ну що тут скажеш? Повністю роздіпяємо справедливий гнів Яценка, хоч, на нашу думку, і дещо запізнілий. Бо явище — землю «своїм» та «улюбленцям фортуни» запанувало у Василькові ще з 2006 р., коли Іващенко став міським головою. Хотілося б звернути увагу на «невеличку неточність», яку допустив редактор газети в частині покладення відповідальності за земельний «беспрєдєл» у нашому місті. Згідно чинного законодавства секретар ради не наділений такими  повноваженнями, щоб мати вплив на виділення земельних ділянок  тим чи іншим особам. Нагадаємо, що такі повноваження має виключно міська рада, рішення якої підписує міський голова. Законом також передбачено, що міський голова у п"ятиденний термін може зупинити рішення ради і внести його на повторний розгляд. Причому,щоб підтвердити попереднє рішення, потрібно вже дві третини голосів від загального складу ради. Як відомо, Іващенко жодного разу не зупиняв рішень ради, в т.ч. і тих, що стосувалися земельних питань. Отже, він не заперечував і проти виділення земельних ділянок тим особам, яких назвав у своїй статті Яценко. Нам здається, що «невеличку неточність» редактора можна розглядати як помсту Т.Гладковій за її подання до Верховної Ради України про необхідність проведення позачергових виборів у Василькові. Оскільки, як ми вважаємо, газета контролюється людьми, які в результаті цих виборів втратили багато чого у місті. Щодо згадки про одного з голів комісій, то тут також можна говорити про розбірки у колишній команді відставного бізнес-мера...

«Васильківський парадокс». Або, про землю на вул Комарова...: 8 комментариев

 1. Антивирус 24.03.2017 at 13:11

  «Згідно чинного законодавства секретар ради не наділений такими повноваженнями, щоб мати вплив на виділення ,,,,» Палыч, — это просто -пьять- или даже -зачот- по облизыванию.

  Только не надейтесь на взаимность от этой особы, — там выбирают по размеру,,,,,возможностей и кошелька.

  Но помечтать не вредно ж правда?

 2. Василь Іванович 24.03.2017 at 18:07

  Помсту Яценка Стаса нам Ви пояснили.А от поясніть нам помсту Гладкової своєму патрону Іващенку???Нахапала при ньому квартир,землі.та ще дещо,а потім стала раптом чесною та порядною,Ви що дійсно в це вірите??Знаєте стару російську приказку : «рожденный ползать никогда летать не будет!».Є категорія людей,яких називають "пресмыкающиеся ".,так це точно про Гладкову.Те саме жде і Сабадаша,що і Іващенко,якщо не укоротить її апетити.

 3. Олена 24.03.2017 at 18:18

  А що в 2011 році кожному бажаючому надавали по 20 сорок?чому тоді зараз можна тільки 10?чи це тільки Гладковій все дозволено?

 4. депутат 24.03.2017 at 19:58

  Да дійсно,секретар ради минулого скликання не має повноважень.Вона тільки подавала документи на підставних осіб,а потім визивала голів фракцій і в ультимативній формі чітко давала зрозуміти за які питання потрібно голосувати.А якщо НІ,скажете ви,то в погрозливій формі було сказано,що у нас є виборці,які подали на приватизацію землі під будинками та гаражами і будуть довго чекати рішень своїх.Це зараз вона покірна та лагідне,а депутати минулого скликання добре памятають її недостойну поведінку як секретаря.Як результат,її питання проходили,а людські розглядалися роками.

 5. admin 24.03.2017 at 21:17

  депутату — таким чином ви стверджуєте, що тодішній міський голова був для «мєбєлі»!!! Чи не так?

 6. депутат 24.03.2017 at 23:25

  Його основне призначення було це розвивати свій бізнес.Містом керувало його ближнє оточення,до складу якого входила і Гладкова,яка вперто,а іноді і шантажем,вирішувала свої шкурні питання.Як потім з'ясувалося,набагато переплюнула Ларіну(Іващенку було з ким порівнювати)!

 7. тимми 25.03.2017 at 13:24

  То-то я думаю, чому Кацара так з атошниками рубається. він хоче Татьянці пару участків замутить, а не виборцям. Мамі дали а їй — нічого. Мило — любо дивитись на них: на сесіях рядком сидять, голосують однаково, як Гладкова скаже. А куди голови фракцій дивляться адже Ляшко і Бойко морди один одному б'ють. Може теж дружать?

 8. депутат 25.03.2017 at 23:26

  То вони на людях морди б'ють, а за очима як Кацара з Гладковою либзаються.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.