Васильківський НРУ — лже-патріоти «у руля»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Васильківська міська організація НРУ постійно змінює своїх керівників, причому на все гірших і гірших. Харченко — Авраменко — Шевченко (адміністратор місцевого «Сільпо) — ось такий ланцюжок Дехто висловлює припущення, що організацію неодноразово „купували“.

Сьогодні багато хто звертає увагу на те, що нинішнє керівництво васильківського НРУ намагається використати організацію для дискредитації міського голови Володимира Сабадаша. І, як кажуть, на замовлення осіб, яким при Іващенку „жилося хорошо“.

У цьому сенсі особливо цинічним в очах васильківців виглядає спекуляція лже-патріота Андрія Шевченка славним іменем В»ячеслава Чорновола для досягнення далеко не партійних інтересів...

Васильківський НРУ — лже-патріоти «у руля»...: 8 комментариев

 1. Дон Корлеоне 05.01.2018 at 17:35

  Що трапилось? Припекло?

  Схоже коса найшла на камінь! У Сабадаша запахло смаженим і Кононенко навряд схоче допомагати. Депутати міськради вимагають скликати позачергову сесію міськради, щоб заслухати питання про корупційні оборудки Сабадаша і К.

  І це як я попереджав лише початок!!!

 2. admin 05.01.2018 at 18:05

  Дону Корлеоне — назвете прізвища депутатів-підписантів, чи це зробити нам? Нехай виборці обговорять ситуацію. Повинен же кожен виборець міста знати, хто конкретно з депутатів є борцем з корупцією...

 3. Дон Корлеоне 05.01.2018 at 18:14

  Називайте! І ще розкажіть кому з депутатів і з якими погрозами та пропозиціями дзвонив Сабадаш вимагаючи не підписуватися за скликання позачергової сесії. Розмови задокументовано!

 4. admin 05.01.2018 at 18:58

  Дону Корлеоне — так чому ж ви боєтесь назвати прізвища борців з корупцією? Ми ж не боїмся друкувати ваші коментарі. Скажіть навскидку — Слончак підписав?..

 5. Дон Корлеоне 05.01.2018 at 20:12

  Слончак підписав! І вся фракція БЮТ...

 6. admin 05.01.2018 at 20:17

  Дону Корлеоне — безмежно вам вдячні. Сподіваємсь, що виборці Василькова також будуть дякувати вам за цю інформацію...

 7. Гриша 06.01.2018 at 00:13

  Гарний початок, якщо вже Слончак пішов в опозицію...мабуть гарно Сабадаш їм я...я прищимив???

 8. Спостерігач 06.01.2018 at 11:58

  Кажуть, що лжепатріоти зараз активно шукають нові обличчя, щоб пихати їх у владу і відповідно вирішувати через них свої шкурні та не зовсім законні питання. Отакі собі Панаси мирні, Ярослави кривши, Юри коваленки і т.п. Шахраї та аферисти готуються до реваншу. Як на мене зараз саме той час коли треба піднімати на поверхню всі оборудки цих опозиціонерів-гопніків за останні 15 років і порахувати скільки «користі» вони принесли місту та його мешканцям.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.