Васильківський Лас-Вегас...(оновлено 20.05.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

20.05. Наразі нам стало відомо, що місцева поліція перевірить законність діяльності грального закладу в центрі міста по вул. Соборній. За нашою інформацією така перевірка викликана заявою громадян, які вважають що відкриття цього закладу сприятиме росту злочинності у Василькові. Крім того, керівництво Васильківської поліції, начебто повідомлено, що у разі необ"єктивного розгляду заяви та невжиття відповідних заходів громадськість міста проведе публічні акції, в т.ч. пікетування  відділу поліції...

19.05.   ВАСИЛЬКІВ не ЛАС-ВЕГАС!!!!
Ще сім років тому Верховна Рада ухвалила рішення про заборону грального бізнесу в Україні. Та не зважаючи на заборону, випробувати долю на ігрових автоматах досі може кожен охочий мешканець міста Василькова!
Вони лише називають себе державними лотереями, хоч насправді такими зовсім не є. Це незаконні гральні салони.
От і ЗАРАЗ в місті Василькові не закривають гральні салони в навпаки Відкривають нові!
Зараз триває кропітка робота над облаштування нового місця зібрання криміналітету та хворих ігроманів у центрі міста Василькова.
Пропоную усім політичним партіям, депутатам та звичайним свідомим мешканцям міста ВАСИЛЬКОВА зібратися 21.05.2017 під новим гральним салоном по вул.Соборній орієнтовно 13-14:00. Андрій Шевченко (facebook) 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.