Васильківські ударівці ставлять «Удар» під удар

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо 07.12.12 більшість депутатів не з’явилися на сесію міськради. Разом з депутатами із депутатської групи «Іващенка-Мосійчука» були відсутні більша половина депутатів «ударівців». Майже в повному складі проігнорували вони і позачергову сесію, яка відбулася 12.12 ц.р. Такі дії депутатів від партії В.Кличка не додали авторитету їхній фракції і так суттєво «підмоченому» їхньою попередньою діяльністю у міській раді.
Сподіваємось, що всі члени фракції «Удару» у міській раді візьмуть участь у завтрашньому пленарному засіданні ради. Про це ми обов’язково повідомимо громадськість міста, а також проінформуємо лідера партії В.Кличка.

Васильківські ударівці ставлять «Удар» під удар: 5 комментариев

 1. мешканець в/м 11 20.12.2012 at 17:43

  Депутат від фракції УДАР С.Сабов працює плідно з населенням та громадськими об"єднаннями і намітив багато позитивних напрямків у своїй депутатській діяльності разом з іншими депутатами С.Пашкевичем, Л.Бурсовою, В.Сіранчуком, та ін.депутатами Васильківської міської ради. Підняв питання по охороні здоров"я населення,С.Пашкевич — тарифне і МАФове, Л.Бурсова — МАФове та соцільне забезпечення, Сіранчук — МАФове та ін., Горулько — МАФове та ін. і так депутати плідно включились в конструктивну роботу. А це вже великий ПЛЮС!!!Хоб їх не критикував, але зрушення Є!!!

 2. Небайдужий 20.12.2012 at 19:49

  Васильківському УДАРу потрібно рівнятися на всеукраїнський УДАР, на Віталія Кличка, який всі справи доводить до кінця і тому йому вірять люди!!! Тому УДАРу потрібно на цій сесії згрупуватися із проиващенковською більшістю і підняти питання не тільки по МАФам, але і питання по комунальним підприємствам міста Василькова, які і до сих пір крадуть гроші і носять їх Іващенку?

 3. Сергійко 21.12.2012 at 00:15

  Так дякувати Сабову — за всіх «відбуває».

  Такий собі обновлювач — старі «грєхи» своєї політсили(гендель Угара, його голосування в комісії по міській архітектурі при одобрямсах МАФів, замовчування питання про будівництво на Валах) він всім «простив».Тепер з новими силами пре у «спасітелі» міста — знову ж маючи свій інтерес.

 4. Nazar 22.12.2012 at 20:08

  Потрибно не тики удару, ай усим депутатам попрацювати нарешти на громаду миста!!!!!!

 5. мешканець в/м 11 24.12.2012 at 13:44

  Так ось депутати, такі як С.Пашкевич працюють давно, а С.Сабов в кінці цього року молодець все ж таки приєднався, і всі також почали потихеньку підтягуватись, крім зацікавлених, таких як Савчук, що загадили МАФами все місто, вони крім цього шкурного питання та земельного нічого не вирішують і сидять там по бізнес інтересам. В ході перевірки думається що вскриються факти, хто більше всіх наліпив та захламив місто, спотворюючи краєвиди нашого славного історичного міста. Це ж треба було його так загадити. Шановні може хто скаже куди поділись заводи, яких так в місті було багато. Хто приклав до цього руку. Яка каденція правящої «касти» Василькова? Місто повинно знати цих ГЕРОЇВ. Біля пам"ятника Шевченка, в цьому зеленому куточку, єдиному острівцю свободи і то втулити Мафи.Краще б Ви їх на своїх городах чи дачах понаставляли. В парку Шевченка не має жодної лавки, де могло молоде подружжя з дітками відпочивати, і прививати любов до України. А як її прив"єш, якщо під Шевченком у носа спиртне та закуска. То де парки для дітей. Заберіть звідки МАФи. Парк біля школи №1 забрали під Сільпо, а парк Шевченка не окультурили, сором для Василькова. Де ж ті щирі українці в виконкомі, раді, чому не піднімають це питання. Чи бояться Васильківських бізнесюків? На словах всі мастаки говорити, а як до діла, то й розлетілись. Ось на що треба звернути депутатам увагу. А хто як з них прошлов, проліз чи протянули до ради це їм тільки відомо. Ось якби найшлась чесна людина да розповіла про всіх хто як там опинився, щоб більше народ не дурили та за «ловкачів» не голосували.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.