Наша пропозиція васильківським «стратєгам»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Добре знаю багатьох васильківських «ботів» і «неботів», політичних і громадських активістів, які красуються в мережах публікаціями про шляхи перемоги в війні з Росією, політичними прогнозами щодо розвитку України в залежності від результатів виборів, розповідають про свою версію національної ідеї, про НАТО і ЄС і т.ін. Чимало з них балотувалися в нардепи, на повному серйозі вважаючи, що в них є на це шанси.

 Взагалі, це нормально. Як кажуть — що то за солдат, який не мріє стати генералом! Але тут є одне маленьке «але». Що я маю на увазі. Вся названа вище категорія «активістів» не бачить «в упор» проблем нашого місцевого масштабу, очевидно вважаючи це недостойним для свого «високого польоту мислі».  Як правило, щоб стати генералом, потрібно добре потрудитися і пройти всі «ступєні». А ці хотять відразу «в дамки»!

Проте для того, щоб розпочати успішний похід «в дамки», потрібно завоювати авторитет в «низах» конкретними справами. Оскільки в названих «активістів» надлишок енергії і вільного часу, пропоную їм зайнятися вирішенням в міру своїх можливостей однієї з проблем, що вже давно добряче допікає васильківцям — це існування так званих «наливайок», які стали справжньою ганьбою міста.

Замість того, щоб займатися безплідною писаниною у ф.б. та інших інтернет-ресурсах давайте разом у доступних нам засобах інформації викладемо все, що ми знаємо про діяльність «алкогольно-розливочних» закладів у Василькові, звернемося до відповідних органів з вимогою навести там законний порядок. Це так — для початку...

 

Наша пропозиція васильківським «стратєгам»...: 1 комментарий

  1. Андрій 08.08.2019 at 19:22

    Мені добре відомо, що зараз у пляшках відомих горілчаних брендів продають сурогат, виготовлений на основі технічного спирту, який в свою чергу виробляють не з харчової сировини. Спирт етиловий ректифікований добувається хімічним шляхом ректифікації, а не традиційної дистиляції, тому ніякого запаху та присмаку сировини з якої він був виготовлений, споживач не учує, навіть якщо цей спирт буде зроблений з нафти чи навіть курячого посліду. Після вживання такого сурогату споживач не відчуває класичного ефекту сп’яніння, натомість приходять виглушеність, важкість і погане самопочуття в області печінки та підшлункової, мозок теж легкості не відчуває, з`являється агресія, а потім бажання скоріше заснути. Хто вживає самогон, виготовлений з харчової сировини та добутий з мінімумом сивушних масел, той з легкістю може пояснити переваги в якості та ефекті домашнього напою.

    Всім зрозуміло що в Україні зараз проводять алко та нарко геноцид, шкільна статистика тому підтвердження.

    Розпочати боротьбу з наливайками потрібно вже було давно, а також проводити рейди по магазинам з алконапоями для відбору зразків та направлення їх на експертизу в лабораторію з метою з’ясування з якої сировини вони виготовлені. Блокування продажу алконапоїв у всіх закладах окрім ресторанів і кафе після 22:00 підтримую, недоотриманий гешефт бариг із наливайок конвертується у збереження здоров`я та життя дітей та дорослих.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.