Васильківські «казуїсти»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у Василькові неозброєним оком видно спроби певної групи людей залишити В.Бріка на посаді директора «Тепломережі». Як відомо, 31.12.2014 р. закінчився термін дії відповідного контракту. Сабов контракт не продовжив, маючи на це законне право. Здається, тут все зрозуміло.

Проте група «відомих у Василькові юристів»- прихильників відставного Іващенка, заохочувана зацікавленими в продовженні директорства Бріка людьми, сьогодні проявляє «чудеса изобретательности» для оскарження розпорядження Сабова.

Точно так же діяла ця ж «група юристів», намагаючись «визнати Сабова таким, що відмовився від посади міського голови», при тому, що результати виборів не були скасовані в судовому порядку.

Можна передбачити, що продовжити перебування Бріка на директорській посаді не вдасться. Як не вдалося і «звалити» Сабова.

Однак, вражає неабияка «спритність (цієї групи юристів — ред.) у доведенні хибних або сумнівних положень, хитросплетених у суперечці...» ( в лапках — визначення сл. казуїстика).

Задля справедливості -  непоодинокі непродумані, юридично небездоганні розпорядження Сабова створюють «благодатну почву» для діяльності васильківських «казуїстів»...

Васильківські «казуїсти»...: 3 комментария

 1. олег 17.01.2015 at 02:34

  Палыч, по Вашему мнению, только распоряжения не продуманные? А, мне кажется, что он Сабов вообще никогда не думает.

 2. Толян Шампиньонов 18.01.2015 at 00:02

  Не обижайтесь на Сабова! Он думать не умеет!

 3. Олег 18.01.2015 at 18:01

  Палыч, Вы зайдите в «Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» Там есть запись — директор «Васильківтепломережі» Брік В.І. Какие у Вас вопросы? Все. Ни один банк, ни одна государственная или частная структура, ни один суд, ни нотариус никогда не признают подписи Чередниченко Р.И как директора «Васильківтепломережа». Ни одну платежку не проведут, ни один договор не будет признан, ни один документ не может быть подписан Чередниченко. Пока в реестре есть запись директор Брик. Про что ВЫ спорите сейчас? Палыч, Вы смешите. Пока у товарища Сабова есть проблемы поменять директора или сделать так, чтоб этого директора признавали директором дальше кабинета Сабова, а не проблема у Брика удержаться.

  Пока на сегодняшний день фокусник Сабов хочет сделать свое распоряжение более весомым чем бумажка на которой оно написано. У юристов проблем пока нет.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.