Васильківська міліція «кришує» Іващенка? (Оновлено 17.10)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

17.10. У Почтаря справу забрали…

Як повідомив нас один з працівників Васильківської міліції, який побажав залишитися неназваним, справу про виділення земельних ділянок на підставних осіб по вул...Ворошилова у начальника слідчого відділу МВ ГУ МВС України в Київській області Р.Почтаря забрали.
Чи понесе відповідальність Р.Почтар за те, що справа майже 18 місяців знаходилася без руху, не відомо.

Васильківський міжрайпрокурор занепокоєний?..
Як нам повідомили в місцевій прокуратурі, Васильківський міжрайпрокурор Я.В.Стрелюк взяв на особистий контроль розслідування резонансної кримінальної справи, яка з квітня 2011 року знаходиться без руху у слідчому відділі Васильківської міліції (начальник Р.Почтар).

Людина з оточення Іващенка, яка надала нам інформацію про «специфічні» стосунки І.Мосійчука та міліцейського майора К., знову висловила побажання щоб ми повернулися до цієї теми. Зокрема при цій розмові називалось і прізвище начальника слідчого відділу Васильківської міліції Почтаря.
За нашою версією Іващенко таким чином тисне на міліціонерів, на розгляді у яких перебуває кримінальна справа щодо оформлення десяти земельних ділянок по вул... Ворошилова на підставних осіб.
Нагадаємо, що ще 14.04.11р. Васильківським міжрайпрокурором порушена кримінальна справа за фактами підроблення документів щодо отримання у власність земельних ділянок та здійснення купівлі-продажу їх .
Тоді ж порушену кримінальну справу направили для проведення досудового слідства до слідчого відділу Васильківської міліції.
За інформацією одного із співробітників міліції 13.07.11 р. лейтенантом міліції В. була проведена виїмка відповідних документів. Дехто затримку з розслідуванням вказаної справи пов’язує з тим, що рішення виконкому начальник СВ Почтарь отримав квартиру у будинку по вулиці Сонячній, 5. Правда, потім він був змушений повернути квартиру законному власнику. Проте, як повідомила нас та ж людина з оточення Іващенка втрату квартири Почтарю компенсували іншою нерухомістю за тією ж адресою. Отдже, злив компромату на співробітників СВ Васильківської міліції можна розглядати як спробу Іващенка загальмувати розслідування кримінальної справи, яка набуває останнім часом все більшого резонансу.
Взагалі, на нашу думку, цією справою вже пора зайнятися Службі Безпеки України. Адже сума «ґешефту» по цій справі в декілька раз перевищує хабар, отриманий Осипенком, начальником одного із управлінь Київської облдержадміністрації, затриманого на гарячому саме СБУ.

Як відомо, ще весною 2011 року Васильківський міжрайпрокурор порушив кримінальну справу за фактом оформлення 10 – ти земельних ділянок по вулиці Ворошолова на підставних осіб. По справі допитували міського голову Іващенка та колишнього голову земельної комісії О. Слончака. Відповідні матеріали для проведення подальшої перевірки прокуратура подала до Васильківської міліції. Як уточнив начальник міліції В.Куць, до слідчого відділу Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області.
Начальник цього відділу Почтар Р.А. є однією із «жертв» відомої квартирної афери Іващенка.
Сподіваємось, що тривала затримка із розслідуванням фактів оформлення земельних ділянок на підставних осіб була викликана об’єктивними обставинами і, що найближчим часом справа буде передана до суду.

Васильківська міліція «кришує» Іващенка? (Оновлено 17.10): 8 комментариев

 1. Илья 29.08.2012 at 11:53

  Коhttp://kiev-pravda.info/sites/default/files/binder1_18.pdf Кому закон не писан?

 2. Nazar 29.08.2012 at 16:47

  И тут иващенко, кинув? При рождений кидала.

 3. Небайдужий 30.08.2012 at 12:37

  Та він кинув не тільки міліціонерів та Куця, а також і прокуратуру і суддів. (Сонячна 5)

 4. Виталий 01.09.2012 at 14:00

  Коррупция в Василькове за годы ПРавления Иващенка "расцвела " буйным цветом! Руководство КОДА до каких ПоР будет закрывать на это глаза??? Губернатор заявляя о том, что у него ПРетензии к меру Василькова и тот напишет заявление об уходе своё СЛОВО СДЕРЖАЛ??? А может ему некогда? Под носом в ОБЛ. администрации ни как ПоРядок не наведёт?! blogs.pravda.com.ua/autho...o/501a6fee18778/ Ёсопович ,когда в ВАСИЛЬКОВ приЕДИТЕ?? Выборы на носу ,а ВЫ ИВАЩЕНКА- ВОРА РЯДОМ С ЗАСУХОЙ НА период выборов поставили!!! Мабуть, чтобы рейтинг повышал!!!!

 5. Виталий 01.09.2012 at 14:07

  blogs.pravda.com.ua/autho...o/501a6fee18778/ Это чтобы освежить память кое кому и «поблагодарить» за то ,что умеет «ОТВЕЧАТЬ» за свои слова!!!

 6. Виталий 01.09.2012 at 14:09

  А вот видео факт svoe.tv/video/56783/

 7. Nazar 03.09.2012 at 11:09

  Племянник (Сабадаж ) задачу понял , Засуху пеарит, Иващенко прикривакт, чем мер.

 8. Небайдужий 01.10.2012 at 18:37

  З їхнім піаром (Сабадаша, та Іващенка) Тетяні Засусі виграти вибори буде дуже важко, а то і неможливо.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.