Васильківська «Батьківщина» висунула І. Майстер?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як нам повідомили, Васильківська міська партійна організація ВО «Батьківщина»,начебто, сьогодні висунула кандидатом на посаду Васильківського міського голови І.Майстер — начальника загального відділу міськвиконкому.

Васильківська «Батьківщина» висунула І. Майстер?.: 8 комментариев

 1. Варвара 24.04.2014 at 19:47

  Прикрасно! Цеж та Ірина що квартиру на Сонячній від Іващенка одержала. А квартира була просто вкрадена , але дякуючи активістам та суду повернено власнику Це обов'язково потрібно передати в ВО « Батьківщину» . Позор Ю Тимошенко

 2. Ігор Мосійчук 25.04.2014 at 02:22

  Якщо бути повністю справедливими то це та Майстер яка абсолютно добровільно відмовилась від квартири на Сонячній як тіки довідалась, що вона належить іншим людям.

 3. Варвара 27.04.2014 at 21:48

  Ігор не ...... Майстер вкрали разом з іващенком квартиру в людини, а потім через суд і через впли високопосадовців на той час , повернулися власність .

 4. ЯКІВ 29.04.2014 at 00:00

  Перш ніж балотуватись на посаду міського голови, пані Ірині не завадило б пройти тест на IQ. Такі «фахові» кандидати — це або насмішка над виборцями або крайня форма самодурства.

 5. Аліка 30.04.2014 at 20:56

  Знаючи Ірину Майстер можу сказати єдине, це добра, вічлива, завжди готова допомогти людина. Ми, мешканці її району в місті за яким вона закрілена, як член партії «Батькіщина» не один раз зверталися до неї з нашими проблема і отримували повну підтримку та порозуміння. Стосовно «фахова» не Вам судити, якої про неї думки інші покаже результат виборів. А Ірині, хочемо побажити впененості та перемоги!

 6. Група ВТМ 02.05.2014 at 20:36

  Аліці: Уточніть район в якому Ви проживаєте у Василькові.

  А стосовно фаху: І. Майстер Нач. загального відділу і підлеглих мабуть не більше 5 осіб мабуть поки що Вона на своєму місті іє фахівцем а на посаду Мера ще потрібно пройти підготовку на других посадах у Місцеві владі . У нас приклади є коли містом рулила Медсестра, Офіер СБУ по протекції ДЯДі і ПР сьогодні по проханю Громади призначили виконувати обовязки Мера Стомотолога хоче також порулити Містом ударівець- пілот який завиде Місто в ШТОПОР і розібє його о землю але сам катапультується тому Васильківці не помиліться тому що помилки деяких Васильковчан .коштують нормальному існуваню Древннього і Вічного молодого Василькова.

  А,П,Боровик огласіть список хто ще бажає порулити Містом Васильків.

 7. admin 02.05.2014 at 21:04

  Групі ВТМ: — беззаперечно, всі перераховані вами мають вищий загальноосвітній рівень, ніж Грушка.

 8. Група ВТМ 03.05.2014 at 07:08

  А,П,Боровику : Наразі Вам потрібно перевірити інформацію.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.