Васильківцям якісну воду... Або, баба Галя проти «чминдрика»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні на каналі 1+1 мають показати черговий сюжет про Васильків, підготовлений журналістом каналу Тимофійчуком, (за маленький зріст і показну нахабність я особисто називаю його Чминдриком). Не сумніваюсь, що там на замовлення осіб, яким міський голова добряче «наступив на хвіст», Чминдрик викине чергову порцію бруду на владу Василькова і Сабадаша зокрема.
По великому рахунку для мене, і думаю, що для переважної більшості мешканців Василькова, набагато авторитетнішою є оцінка баби Галі, яку вона дала міському голові і тому, що він робить у відео, яке ви можете передивитись нижче...

Васильківцям якісну воду... Або, баба Галя проти «чминдрика»...: 3 комментария

 1. Вода 12.11.2019 at 23:43

  А, що щодо центру? Тут договір пропонують укласти, і навіть забезпечити «якісною» водою, що відповідає санітарним нормам. Сміятись не можу, бо задовбався купляти воду для приготування їжі, прання білої білизни. Можливо ви не знаєте 1 грн. — літр. 6 літрів хватає на день. Тобто, я сплачую додатково 180 грн. І додатково щомісяця, для прання білизни ще 40-60 грн. Маю 220. Вода, з центрального водопостачання на туалет та помитись. Літом митись ще більш менш, а от в зимовий період, яку вони хрень туди пруть, я не знаю, але чешешся, після прийняття душу, як собака від блох.

 2. Табейкін 15.11.2019 at 07:53

  Нарешті почалися радикальні зміни в сфері водозабезпечення містян Василькова водою. Тотальна заміна мереж не відбувалася мабуть з часів їх закладання, не кажучи за останні тридцять років. Дякувати зусиллям сьогоднішніх керманичів міста, необхідні процеси з проектування та переклади міських мереж водопостачання не просто стартовали, а сформовані в розумний та реальний план, підкріплений реалізацією такого формату. І це відбувається, незважаючи на політичний тиск і безлад у відносинах загальнодержавному естеблішменті

 3. Вода 22.11.2019 at 20:14

  Я, не знаю, щодо політичного тиску і безладу у відносинах загальнодержавного естеблішментаму, і яке воно має значення на якість води в нашому місті, а те, що ваша відповідь, містить всі ознаки «рідини» це так. Про все. На всіх. І ні про що.

  Може скинете результати проб в центрі міста? Ні? Тоді не пиздіть! На жаль вимушений таке написати. Але, знаю, що адмін не пропусте.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.