Васильківці підтримують голову КОДА А. Присяжнюка в бажанні звільнити Іващенка

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Київська обласна державна

адміністрація              

01196 м. Київ

Пл. Лесі Українки, 1

 

 

 

         Васильківська ГО «Рідне місто», міські організації політичних партій «Нова політика», «Всеукраїнська партія Народної Довіри» однозначно підтримують заяву голови КОДА А. Присяжнюка щодо дострокового припинення повноважень Васильківського міського голови С. Іващенка.

         На сьогодні в місті втрачена керованість процесами забезпечення життєдіяльності міста, провалений бюджет, в комунальному господарстві панує хаос.

         На всю Україну відомі масштабні політичні та корупційні скандали за участю С. Іващенка та інших посадових осіб місцевого самоврядування м. Василькова.

До нас постійно звертаються мешканці міста, які заявляють про підтримку голови КОДА А. Присяжнюка в його намаганні навести порядок у Василькові.

Запевняємо, що всі подальші кроки керівництва області у цьому напрямку знайдуть широку підтримку громадськості нашого міста.

                  

 

Голова ГО «Рідне місто»,                                                                      А. Боровик

голова ВМО ПП, «Нова Політика»

 Голова ВМО

«Всеукраїнської партії Народної Довіри»                           О. Романенко

 

Мешканці м. Василькова

Васильківці підтримують голову КОДА А. Присяжнюка в бажанні звільнити Іващенка: 1 комментарий

  1. Петро 07.10.2011 at 13:19

    Брешешь, Боровик!

    Якщо б в місті дійсно була б "втрачена керованість процесами забезпечення життєдіяльності міста, був «провалений бюджет», а в «комунальному господарстві панував хаос» у тебе в домі не працювала б каналізація, не було б води, не вивозилося б сміття, не прибирали у дворі (біля 14-го бусинку у містечку — чистота, чи не так?). Якщо є «мешканці», які звертаються до вас, не треба узагальнювати: опублікуйте списки, підписи і т.д.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.