Васильківці, а не «Ініціативна депутатська група»...Або, чому потрібно підписати петицію...(оновлено 25.03)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

25.03.  Сьогоднішнє повідомлення в мережі Ф.Б. про зрізання багаторічної ялинки в центрі міста значно активізувало підписання петиції до міської ради «Про розбазарювання земель у Василькові...».   Ялинку зрізали біля приміщення «Змієвих валів», щоб побудувати там «об»єкти торгівлі". Причому, для цього була використана «гаражна схема», яку ми вважаємо злочинною. (читайте цю тему до кінця).

Спочатку землю виділили під будівництво індивідуальних гаражів, а потім прийняли рішення про зміну її цільового призначення — для будівництва об"єктів торгівлі. Оскільки виділення земділянок для комерційної діяльності потребує проведення аукціону та певних затрат потенційних власників цих ділянок, такий порядок набуття права на володіння земділянкою вирішили обійти за допомогою «гаражної схеми». Звичайно, бюджет при цьому втрачає значні кошти, а саму «схему» можна назвати одним із способів розбазарювання землі.

Просимо небайдужих васильківців підписатися під петицією до міської ради «Про запобігання розбазарювання земель у Василькові...». Станом на сьогодні петицію підписали 70 чол. із 100 необхідних для набуття її чинності. ( сьогодні після повідомлення про зрізання ялинки петицію підписали 7 чол)...

 

15.03.  Через тиждень після після початку опитування васильківців, яке ініціював Влад Сергієнко в групі «Форум вільних людей», щодо цільового призначення земділянки, що знаходиться за 1 школою та межує з Центральним дитмайданчиком, 98 відсотків мешканців міста проголосували за збереження її як території загальногромадського користування.

Найбільшу підтримку отримала пропозиція про приєднання цієї ділянки до території дитмайданчика з облаштуванням там зеленої зони з скейт-парком. Фактично нульовою виявилась пропозиція про спорудження там житлового багатоповерхового будинку чи будівлі комерційного призначення.

Таким чином, «Ініціативній депутатській групі», яка раніше намагалася використати «гаражну» схему при визначенні цільового призначення цієї ділянки у своїх власних інтересах, не так легко буде проігнорувати позицію мешканців міста на сесії міськради, якщо це питання буде внесено на її розгляд.

Зауважимо, що ця земельна ділянка є єдиною в центрі міста, яку ще можна використати в інтересах дітей різних вікових категорій. А у нас все ще для дітей найкраще?..

07.03.  Сьогодні Влад Сергієнко в групі «Форум вільних людей» започаткував опитування щодо подальшої долі земельної ділянки, що знаходиться за 1 школою та межує з Центральним дитячим майданчиком.

Як відомо, на одну з попередніх сесій «Ініціативна депутатська група» внесла проекти рішень, які давали старт для будівництва там 5 індивідуальних гаражів. Як на мою думку, це була така собі «гаражна схема», що давала можливість в майбутньому змінити цільове призначення ділянки під комерційну забудову. Зрозуміло, що така «схема» принесла б певний «прибуток» її організаторам.

Завдяки активній позиції ГО «РМ» та громадськості, яку також підтримав міський голова, «гаражна схема» зазнала краху. Проте, я не впевнений, що «ІДГ» відмовилась від свого наміру і не шукає інших шляхів «нажитися» за рахунок цієї привабливої земділянки в самісінькому центрі міста.

Саме тому, ми вважаємо, що її майбутнє повинні вирішити мешканці Василькова, а не якась там «Ініціативна депутатська група»!..

Наразі результати зазначеного опитування такі: — під територію загальногромадського користування — 50 чол., під житлову забудову — 2 чол., під комерційну забудову — 1 чол., під гаражі — 0.

Ось така суспільна думка, яку міській раді буде важко проігнорувати...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.