Васильківчани повстали проти будівництва в парку...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Текст та відео Ігор Денисенко

 ПРиБЮТ (приб'ють), ПР+БЮТ повернувся в місто. І ПРиземлився на території Стугнянського парку, в місці традиційного відппочинку всіх містян. Ось така новина!

Існувала думка що ми в 2014 році кінцево позбулися цього політичного альянсу, цих вдалих, свого часу, політичних здирників, а вони, так само вдало, — повернулися!
От живучі, собаки (з повагою до собак).

Так ось, 24 квітня, наша камера зафіксувала другу частину цього, вочевидь вічного політичного бренду, за дійсної існуючої підтримки громадян і міста, і країни, в особі депутата О.Слончака і його уповноважених осіб. Камера здійснила свою роботу саме в час розбивання кілочків майбутнього фундаменту його, (точніше його дочки) приватного котеджу в Стугнянському парку!
Цей депутат від БЮТ вочевидь, і вже кінцево, вирішив вбити кілок в бажання і можливість містян відвоювати для себе і своїх дітей єдину чудову зону відпочинку всього загалу міста.
Саме так він вирішив зреалізувати комбінацію 2007—2008 років із приватизації земельної ділянки (ділянок), що належить Громаді міста, і яку відчужити ну просто неможливо, за будь-яким законом цієї недосконалої держави.
Так дійсно ласа земельна ділянка знаходиться в прибережній зоні р.Стугни, і тому вона, ну просто потребувала відчуження, без інформування про це дійство всіх містян.
Недарма ж 2007 року наш герой О.Слончак так тужився разом із більшістю БЮТ у міській раді, і саме як голова профільної земельної депутатської комісії Васильківської міської ради розподіляв землю місцевої Громади, землю Стугнянського парку, — на своїх працівників-заявників.
А ті успішно перепродали оформлену(і) згідно закону земельні ділянки у Стугнянському парку добросовісним набувачам, одним із яких випадково стала дочка О.Слончака, на прізвище .......
Такі, да. І таке буває. З прізвищами. І з власниками.
Підсумовуючи коментар.

Тому, насолоджуйтесь, або сумуйте і співчувайте мешканцям міста, що зібралися одного квітневого сонячного дня в Стугнянському парку на місці майбутнього маєтку депутата О.Слончака. Поруч нього вже існують достойні сусіди під призвіщами Одинець і Мазепа, що є найдостойнішими, бо є найкращими у вмінні захопити і привласнити громадське. Адже вони депутати!
Ви повинні їх шанувати! За вміння. Адже ви за них завжди голосуєте, навіть коли вони змінюють політичні бренди!

Васильківчани повстали проти будівництва в парку...: 2 комментария

  1. Пекарський 13.05.2017 at 21:46

    youtu.be/8jSyR0eAYdM Еще немножко.

  2. Депутат 15.05.2017 at 23:03

    Пікарському. А чому ж ви так довго чекали, щоб висвітити такі кричущі події нашого міста?? Спостерігали хто кого, замість того, щоб підтримати людей та викрити бютівський сморід вчасно??

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.