Васильків без води?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За нашою інформацією, декілька свердловин припинили свою роботу за відсутності води. Ще деякі можуть зупинити свою роботу найближчим часом, оскільки запаси води там мінімальні. Кажуть, що місця для нових свердловин ще не визначені і чи будуть їх будувати взагалі, невідомо.

Васильків без води?.: 4 комментария

 1. Васильков 01.08.2014 at 21:52

  Давайте спросим у Сабова, — почему запасы воды минимальные? Почему скважины не работают?

 2. admin 01.08.2014 at 22:12

  Василькову: -сьогодні провини Сабова в тому, що зупиняють роботу свердловини немає. Але це питання, як і питання теплозабезпечення в найближчий опалювальний сезон, повинно вже давно звучати на сесіях міської ради, на засіданнях виконкому, обговорюватись з громадськістю. Вже повинен бути план виріщення цих проблем, причому за участю населення. В тяжких умовах, які наразі склались в енергосекторі, вкрай необхідна роз"яснювальна робота з споживачами комунальних послуг.

  Думаємо, що ці завдання є найважливіші з усіх завдань, які стоять перед васильківською владою.

  Просимо особисто вас не розглядати кожен наш матеріал як такий, що направлений проти Сабова. Як кажуть — не шукайте чорну кішку...

 3. Алексей 02.08.2014 at 01:10

  Хочу спросить не по теме абзаца автора. Кто на данном сайте стоит за логином «admin»? Так трудно в вордпрессе имя для логина указать? Могу подсказать как это сделать.

 4. Фортуна 04.08.2014 at 13:41

  Докерувалися та продавали водичку, якої тепер не має?!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.