Варвари!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А. Боровик: — сьогодні у вйськовому містечку №11 труїли собак. Серед білого дня. Багато дорослих і дітей мимоволі стали свідками передсмертних мук нещасних тварин. Діти плакали, дехто з дорослих також не міг стримати сліз. Я став свідком того, як біля одного з під"їздів будинку №14 біля трупу Рижика, улюбленця мешканців прилеглих будинків, зібралося чимало людей. Не буду повторювати те, про що вони там говорили на адресу міської влади. Немало «негарних» слів  прозвучало і на адресу дільничного міліціонера, який, за словами одного з очевидців варварського поводження з тваринами, відмовився реагувати на його повідомлення.

На нашу думку, Сабов і начальник КП Корольов повинні дати пояснення — хто і чому організував жорстоке прилюдне знищення ні в чому не винних тварин.

 

Варвари!.: 3 комментария

 1. Мешканець містечка 07.07.2015 at 18:18

  Звичайно собак шкода. Метод боротьби досить варварський. Є більш гуманні методи. Але хочу сказати, що проблема з бродячими псами у військовому містечку існує. На моїх очах не так давно біля дитячого майданчика, що біля будинку №2, руда собака, що вибігла з 2-го підїзду даного будинку накинулась на чоловіка, що проходив по алеї та розмовляв по моб. телефону. Результат розірвана куртка та прокушена рука. Потім прибиральниця з 1-го будинку розповіла, що ця ж собака накинулась нещодавно на маленького хлопчика, розірвавши йому взуття. Кажуть що цю собаку прикормила мешканка 2-го будинку(Наташа). Вцілому собака веде себе нормально, але інколи кидається на дорослих і дітей. І що робить в такому випадку? Просто чекати нових укушених? Як на мене, то бродячий пес, який хоч раз накинувся на людину, неважливо дорослу чи дитину, має бути або ізольований або приспаний. Оскільки влада цим питанням не займається, то і виникають такі вендетти у формі отруєння з боку постраждалих. Ви ж не думаєте, що хтось зробив це з доброго дива?

 2. saha 08.07.2015 at 15:44

  А що робити з ЛЮДЬМИ які кидаються і поводяться гірше бродячих собак????

 3. Игорь Гаврилюк 08.07.2015 at 16:02

  Необходимо избирателям привлечь на свою сторону защитников животных и покусать "...... мера Сабова который распорядился стрелять собак в центральном парке Василькова где гуляют дети!

  САБОВ.......

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.