Вартість проїзду в маршрутках Василькова...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Інтерв´ю з директором комунального підприємства «Васильківтранссервіс» Савріцьким Ігорем Валерійовичем щодо підняття тарифів на перевезення населення по місту Васильків. 

  • Ігор Валерійович, на офіційному сайті Васильківської міської ради викладено інформацію для обговорення у громаді по підвищенню тарифів. З якого періоду васильківцям очікувати на підвищення вартості?

Місяць триває обговорення у громаді, після чого відбувається процедура розглядання даного питання на засіданні виконавчого комітету Васильківської міської ради. Орієнтований період підвищення тарифів — кінець березня 2018 року.

  • Чим обумовлене дане підвищення на перевезення пасажирів?

Підвищення тарифів на проїзд обумовлене зростанням цін на запчастини, збільшенням мінімальної заробітної плати, що тягне за собою збільшення податків. Основною причиною є підвищення цін на паливо. З вересня 2017 року до січня 2018 року паливо зросло в ціні на 50%.

  • Наскільки обґрунтованим економічно є саме таке підвищення?

Розрахунок показує, що для високорентабельної роботи підприємства, ціна має сягати 10 гривень, але враховуючи платоспроможність населення, просимо підняти вартість всього на 1 гривню. Ціна на проїзд становитиме 5 гривень для дорослих та 3 – для дітей, що дасть змогу трішки поліпшити фінансовий стан підприємства.

  • Ігор Валерійович, містяни, можливо, і готові будуть платити проїзд за новими тарифами, але за комфортний проїзд: «А не за ось це тісне скрипуче зло, яке зараз катається по вулицях зі швидкістю черепахи і отруює повітря» — за словами мешканців міста. Що Ви на це скажете?

 Це не зовсім відповідає дійсності. У вересні 2017 року підприємство розірвало угоди з власниками шести машин, які не відповідали технічним вимогам. На сьогоднішній день на підприємстві немає жодного переобладнаного автобусу, всі відповідають заводським стандартам «пасажирські». А «черепахи», які отруюють повітря, належать іншим перевізникам.

  • Чи є можливість для дітей міста залишити тарифи по старій ціні 2 гривні?

У роботі нашого підприємства значну частину займають перевезення дітей: привезення та відвезення до басейну «Хвиля» у ЗОШ №9, поїздки на змагання, олімпіади, концерти тощо, обслуговування по перевезенню молодших класів ЗОШ №6 (щоденне перевезення до ЗОШ№9 та назад).

  • Які на сьогоднішній день є проблеми у Вашому підприємстві і чи питання про підвищення тарифів вирішить дані проблеми?

На сьогоднішній день на маршрутах «Комісарова гора – військове містечко» та «Комісарова гора – масив» працює 22 маршрутки, всього на підприємстві працює 41 працівник.

Основні проблеми підприємства:

  1. Фінансовий стан не дозволяє оновлювати техніку, нові автобуси «Богдан», «Еталон» коштують від 1,2 до 1,5 млн. гривень.
  2. Низька заробітна плата працівників підприємства.

Зрозуміло, що підвищення вартості проїзду на 1 гривню не вирішить всіх проблем підприємства, але те, що робота підприємства покращиться – я впевнений.

Вдячний усім мешканцям міста за розуміння.

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.