Валерій Федорович звинувачує Сабадаша...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В.Ф. Попович ходить по місту і всім розповідає, що саме Сабадаш «організував» його зняття з реєстрації як кандидата на посаду Васильківського міського голови і як першого в списку кандидатів в депутати міськради від в.м.о. «Єдность». Звинувачуючи Сабадаша у всіх своїх виборчих бідах, Попович вдається до лексикону, який зовсім не личить претенденту на вищу у місті посаду. З етичних міркувань, цитувати «вислови» Валерія Федоровича на цю тему не будемо.

Нагадаємо Поповичу, що в недалекому 2013 році саме Володимир Іванович сприяв, в міру своїх сил, тому, щоб до участі в тодішніх виборах були допущені всі заявлені кандидати на посаду міського голови, в т.ч. і Валерій Федорович.

І в цьому році Сабадаш публічно заявив, що долю виборів повинні вирішувати виборці, а не комісії чи хтось інший.

На нашу думку, діючи таким чином, Попович намагається перекласти на Сабадаша, чи Сабова свою власну провину за прокол з реєстрацією, який насправді відбувся в результаті незнання Валерієм Федоровичем «матчасті», тобто виборчого законодавства. І, заодно, скомпроментувати своїх конкурентів з вищим рейтингом, як у нього самого.

Валерій Федорович звинувачує Сабадаша...: 2 комментария

  1. Приблуда 12.10.2015 at 09:50

    А он случайно не в белых шортах был?

  2. Татьяна 13.10.2015 at 17:28

    Навіщо перекладати власні проблеми на інших?? У боротьбі за посаду мера, потрібні достойні вчинки.

    на мій погляд, Сабадаш, достойний кандидат!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.