У Василькові з’явилася «Фортеця»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у військовому містечку №11 пройшли установчі збори нового громадського об’єднання під назвою «Фортеця». Метою створення цієї організації є захист інтересів територіальної громади військового містечка №11, представництво активу організації в офіційних заходах, судах, правоохоронних органах, співпраця з іншими громадськими обєднаннями для роботи в спільних напрямках розбудови громадського суспільства. Обрано голову ГО «Фортеця». Ним став громадський активіст, місцевий мешканець Юрій Дергунов. Секретарем «Фортеці» обрано Наталію Васецьку. Також було обрано лічильну комісію та раду.
Нагадаємо, що саме завдяки активним діям місевої громади, Юрію Дергунову, Наталії Васецькій та жителям містечка широкого розголосу набула справа про «ліфти-фантоми», а також ефективна протидія місцевим ЖКГ, які всупереч постанов НКРЕ незаконно підвищили тарифи на теплоносії. Результатом даних дій стало порушення кримінальних справ проти КП УЖКГ та усунення з посади лояльного до виконкомівських махінацій Володимира Грушки, директора КП «Васильківтепломережа».
Першочерговим завданням даного об’єднання стане співпраця з Васильківською міжрайпрокуратурою в контексті свідчень проти колишніх керманичів місцевого ЖКГ, які нехтуючи інтересами громади і не виконуючи покладених на них обов’язків неправомірно стягували платню за комунальні послуги.

У Василькові з’явилася «Фортеця»: 3 комментария

  1. Виталий 24.05.2012 at 19:39

    Главная Фортеця в городке это та что построил Слончак — бывший председатель земельной комисии в горсовете! Почему Ридне мисто молчит об этом???

  2. Небайдужий 24.05.2012 at 21:40

    Фортеця — це те, що набудував Іващенко та його молода команда, ларьки та МАФи. І будували б далі якби його команду не зупинили правоохоронні органи.

  3. мешканець в/м 11 24.05.2012 at 22:39

    У Вас сейчас на даный момент оттяпают часть придомой територии с установкой безобразных МАФов. А где Вы были Виталий, когда «Замок» выстроили в виде ГОЛЛИВУДА Панченки? Почему так поздно задаете вопрос, а сами хоть пробовали что-то сделать? Давайте включайтесь в работу и напрямую задайте вопрос господину Слончаку.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.