В своєму оці колоди не бачать...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Частина депутатів вперто хоче посадити Сабова на лаву підсудних. Дійшло до того, що дорікають Адміністрації Президента, що та, мовляв, заангажована і не хоче негайно виконати їх забаганку. Бачите, Бурсову звільняє, і рішення судів не виконує, і місто до кризи довів.

А ви, шановні кляузники, не дуже круто взяли? Зразу Президента «за барки». Ви б для початку у відповідності до закону комісію створили, підготували проект рішення, і запропонували  його  підтримати двома  третинами депутатів. Що, «сильонок малувато»?..Громада не підтримає?..

Ви що, заступників Сабову погодили? Чи хтось з вас хоч на копійку постарався, щоб сесії своєчасно відбувались? Пів-року 81 закрити не можете! Чи може хтось з вас потурбувався, щоб у «Тепломережу» документи з приватної фірми повернули? Чи хтось з вас словечко замовив за мешканців міста, заяви яких не роглядаються через злочинну бездіяльність «народних обранців»... Як у «„Болівар“, то гуртом і бігом — апетитно поїсти і випити. А на сесію і кнутом не загониш.

Бачиш, якнайчесніші і найпорядніші депутати „попросили“  Президента негайно вирішити „найгострішу“ проблему Василькова, а він зробив не так, як вони хотіли. У державі війна, і дефолт на носі, соціальні проблеми зашкалюють, а їм — кидай все — давай Сабова у в»язницю".

А ви запитали громадськість міста, місцевих партійців, активістів, врешті-решт пересічних васильківців, чи підтримують вони ваше маніакальне бажання помститися Сабову за те, що він комусь не догодив, або когось образив, когось звільнив, або не того призначив...

До місцевих виборів залишилося два з половиною місяці. Дайте Сабову спокійно допрацювати. зберіться на сесію і проголосуйте за вкрай необхідні місту і вашим виборцям рішення. Не ганьбіть місто на всю Україну.

А в жовтні васильківці дадуть оцінку і вам, і Сабову. Переконані, що ця оцінка буде справедливою...

В своєму оці колоди не бачать...: 6 комментариев

 1. Иммануил Кант 11.08.2015 at 09:31

  Дефолт на носі!? Мне вот просто интересно? А что дефолт пришел сам собой? Или дефолт в стране это результат военного переворота?

 2. Игорь Гаврилюк 11.08.2015 at 10:43

  Палыч у Вас старческий маразм?

  Сабова защищаете7 Так он 17 судов проиграл и не одного решения суда не выполнил!

  В суде его Вам надо было защищать)))! а не прятаться в норе собирая сплетни!

  Что касается замов , так у Сабова их было два! Вы забыли?

  Оба зама, видя в Сабове полудурка самостоятельно написали заявления и расстались с Сабовым!

 3. admin 11.08.2015 at 12:05

  Игорю Гаврилюку: — спершу потрібно посадити тих, хто перепродував земельні ділянки, оформлені на підставних осіб. А то якось несправедливо виходить — злодії, які масштабно розкрадали комунальну власність на волі, а Сабова, який «незаконно» звільнив Бурсову, чи не «призначив» на посаду Скибу — у в"язницю... Ви ж за справедливість? Чи не так?

  • Игорь Гаврилюк 11.08.2015 at 14:03

   Палыч не стыдно стемы соскакивать?Вы на вопрос ответите?

   Вас не посадили за 20 штук зелени и обвинение в выоровстве от ветеранов военного городка?

   Так радуйтесь!

 4. Антивирус 11.08.2015 at 13:14

  Админ,позвольте уточнить — большая часть депутатов желает(и я с ними солидарен) наступления ответственности меря за наглые и провокативные нарушения законов Украины.

  И не надо кивать на неприменение ответственности к другим, ведь других много , а сябов один и на виду, с него и спрос больше!И почему по Бурсовой слово незаконно в кавычках?незаконность ведь суд подтвердил?

  И вообще то определитесь со своими предпочтениями — а то как говорил один из известных персонажей- когда бьют по репутации это терпимо, а вот когда по лицу то больно, очень

 5. Иммануил Кант 11.08.2015 at 16:43

  Саламатов — Королёв

  dl.waix.ru/562caffa4.mp3

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.