В. Сабадаш звернувся до прокуратури...(оновлено 28.01.2017)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

28.01.2017. Поновлюємо матеріал у зв"язку з тим, що господарі Гаврилюка, втративши надію дискредитувати Сабадаша на посаді міського голови, «викинули» на нього застарілу «дезу»,  яку в свій час проігнорували виборці Василькова...

15.10.2015.   Поновлюємо цей матеріал у зв"язку з появою на «Васильків інфо» коментаря «Правдоруба», в якому стверджується, що кандидат на посаду міського голови В.Сабадаш, начебто, вкрав 7 млн. грн. бюджетних коштів, виділених на будівництво будинків для дітей сиріт.  Переконані, що поява цього матеріалу викликана страхом певних осіб перед можливою перемогою Сабадаша на виборах міського голови. Очевидно, ці особи бояться, що Сабадаш може повернути вкрадене ними у територіальної громади, як це він зробив з стадіоном біля 8 школи. Нагадаємо, що там, скоріше всього, в позасесійному порядку було виділено 22 земельні ділянки під приватне будівництво.

Є ще одна версія появи «правди» від «правдоруба». Вона полягає в тому, щоб спровокувати інших на оприлюднення деякої інформації щодо діяльності у 2006—2010р.р. фракції БЮТ у міській раді, головою якої був нинішній кандидат на посаду міського голови А.Семенець.

Разом з тим, ми наполягаємо на тому, що «чорному піару» та брудним виборчим технологіям не повинно бути місця на шпальтах місцевих друкованих ЗМІ та інтернет- ресурсах. Запевняємо, що на нашому сайті будуть подаватись тільки матеріали, які мають документальне підтвердження, або грунтуюся на інших беззаперечних фактах чи доказах...

28.07.  Оприлюднюємо документи, які свідчать, що  розповсюджена Крикуновим на сайті «Щит і меч» інформація про розтрату В.Сабадашем 7 млн. бюджетних гривень є неправдивою.

24.07.   Сьогодні нам стало відомо, що в рамках кримінального провадження за заявою В.Сабадаша встановлено, що бюджетних коштів на будівництво будинків для багатодітних сімей на території Василькова та Васильківського району не виділялось. Таким чином, інформація, розповсюджена на сайті «Щит і меч» про розтрату В.Сабадашом бюджетних коштів в розмірі 7 млн. грн., не відповідає дійсності.

04.07. 2015. За нашою інформацією, отриманою з джерела, близького до міжрайпрокуратури, місцевою міліцією завершується дослідження в рамках кримінальної справи обставин, викладених в заяві В.Сабадаша до Васильківської міжрайпрокуратури.

Сподіваємось, що ми матимемо змогу ознайомити наших користувачів з результатами розгляду вказаної заяви В.Сабадаша.

 

19.05.2015 На піддтвердження раніше викладеної інформації подаємо копію заяви В.Сабадаша до прокуратури.

img159ннннннннннннннм

16.05.2015. За заявою В.Сабадаша відкрито кримінальне провадження. Прокуратура передала матеріали місцевій міліції для проведення слідчих дій...

05.05.2015.Ми вже писали, що до Васильківської міжрайпрокуратури поступило звернення щодо перевірки достовірності інформації, розміщеної на сайті «Щит і меч».

Наразі нам стало відомо, що автором цього звернення є В. Сабадаш. Приводом для звернення до прокуратури стала розповсюджена названим сайтом інформація про те, що Сабадашем були витрачені бюджетні кошти у розиірі 7 млн. грн. для будівництва будинків для багатодітних сімей, які в подальшому ним були привласнені.

Оскільки в матеріалах сайту було вказано про розтрату В. Сабадашем бюджетних коштів, він просить в рамках кримінального провадження дослідити вказані обставини.

На нашу думку, ця публікація а також інші з «критикою» Сабадаша є замовними. За ними, очевидно, стоять люди, стурбовані високими шансами В. Сабадаша перемогти на найближчих виборах Васильківського міського голови. Якщо, звичайно, Володимир Іванович вирішить брати в них участь...

В. Сабадаш звернувся до прокуратури...(оновлено 28.01.2017): 14 комментариев

 1. Остап Вишня 16.05.2015 at 16:16

  Сабадаш в Васильков не вернётся! Разве что его простит Мосийчук! Правда, я лично, в этом, сомневаюсь!

 2. Олег 17.05.2015 at 23:14

  Палыч, Сабадаш лично на сегодняшний день никому не вреден и у меня очень большие сомнения, что у него лично-именно у Сабадаша есть в городе недоброжелатели или те, кто его боиться. Не дуйте на холодную воду. Мне нипример, все равно будет он идти в меры или нет.

  Обращения в прокуратуру, про которые Вы пишете регулярно на своем сайте (Ваши обращения, Сабадаша, Сабова, других товарищей), короче все обращения которые Вами описаны на сайте начиная с появления сайта, у меня вызывают только смех. Вы или наивный или совсем недалекий. На хрена Вы или Сабадаш нужны прокурору? Что хоть одно обращение результат за последние лет 5 имело?

  • Влад Сергієнко 20.05.2015 at 09:58

   Прокуратура — це меблі.

 3. admin 18.05.2015 at 08:05

  Олегу: — Ви не праві. Якраз звернення до прокуратури щодо фальсифікації МВК під Вашим керівництвом результатів виборів у 2010 р. привело, не в останню чергу, до ганебної відставки Іващенка.

  • Олег 22.05.2015 at 15:57

   Палыч, какой бред. Фальсификации МВК. отставка Иващенко. Кто и когда доказал фальсификации? Есть уголовное дело? Есть судебное решение? Вы все время пишете про уголовные дела, фальсификации, розкрадання? Где хоть одно дело? Где хоть один обвинительный акт? О решении суда уже помолчим. Палыч, эти высказывания так же доказуемы, как высказывания, что Вы сотрудничали лично с Януковичем. Вы ответы из прокуратуры по Вашим заявлениям читали? Там во всех ответах одно одинаково. Или проводят проверку или признаков преступления не выявлено. Есть другие ответы?

   • ОЛЕГ 11.09.2015 at 07:01

    Есть. А как вы относитесь к суду Линча в скором обозримом будущем?

 4. admin 22.05.2015 at 16:46

  Олегу: — На Ваше прохання обов"язково опублікуємо Постанову прокуратури за підписом Васильківського міжрайпрокурора Потоцького. Повернемось також до постанов, винесених слідчим прокуратури Іщенком. Опублікуємо також покази членів МВК і Ваші особисто, без наших коментарів, щоб мешканці міста ще раз згадали, як це було. Оприлюднимо також рішення місцевого і апеляційних судів по цьому питанню.

  В черговий раз підкреслимо, що повертаємось до цього питання виключно за Вашої ініціативи...

  Щодо відставки Іващенка. Розслідування прокуратурою, рішення судів, акції протесту проти фальсифікації виборів мали великий резонанс і не тільки в українських ЗМІ. Нагадаємо, що майже на кожній сесії облради піднімалось це питання... Це ще не все, про інше можна буде сказати дещо пізніше.

  Тому ще раз наголошуємо, що звернення до прокуратури всебічно сприяло достроковому припиненню повноважень Іващенка. Хоч, на нашу думку Ви, як голова МВК, також посприяли цьому...

 5. Олег 24.05.2015 at 23:42

  Палыч, как бывший голова МВК, я очень испугался. Прям ой. Особенно боюсь Постанов и решений судов. Ой, ой. Боялся прям жуть. Вот вы напугали. В этот раз выборы были фальсифицированы на пользу Сабова, ну и че? Он вроде бы тоже ой. А, Мартынюк Слава аж спрятался. Аж дрожит от решений судов. Палыч, Вы мыслью богатеете? Ну, ну.

 6. admin 25.05.2015 at 07:55

  Олегу: — матеріали оприлюднимо не для того, щоб «испугать» Вас", а ще раз нагадати виборцям і громадськості, до яких негативних наслідків для міста приводять подібні історії...

 7. Олег 25.05.2015 at 08:53

  И, шо? Как «виборці»? Поверили в прокурора? Поверили в то, что обращения Сабадаша к прокурору помогут установить все объективно все обстоятельства? Я не верю. Может у Вас есть на заметки наивный избиратель?

 8. Павел Верещагин 05.07.2015 at 13:03

  А я верю! Вина Сабадаша есть! Не было бы его вины, до сих пор был бы мэром!

 9. admin 28.01.2017 at 16:11

  Остапу Вишні, Павлу Верещагину — погані ви пророки...

 10. Павка Корчагин 30.01.2017 at 18:22

  Это не пророки, это Вещуны. Но увы, хреновенькие!!! Только пляшут под дудочку Гаврилюка. Интересно, он с ними заработанными копейками делится???

 11. Павка Корчагин 31.01.2017 at 10:56

  Прикольно наблюдать, как Гаврилюк и Ко барахтаются, чтобы вернутся к власти и снова заниматься беспределом в городе.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.