В Сабадаш залишає пленарне засідання районної ради...(оновлено 10.08)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З отриманих нами документів стало зрозуміло, що причиною демонстративного демаршу Сабадаша могло стати провальне голосування питань щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 97.7905 га, що надані у власність ТОВ «Термінал-Сервіс» для ведення підсобного (ред.) селянського господарства на території Рославичівської сільської ради, а також інші питання, які мають велике комерційне значення.

Екстраординарна поведінка голови РДА регіонала Сабадаша та бютівця Ляшка свідчить, на нашу думку, про їхню зацікавленість у позитивному вирішенні подібних проектів.

До речі, всі інші питання порядку денного, що стосувалися простих громадян більшістю депутатів були проголосовані.

Сьогодні до нас надійшла інформація, яку ми наразі перевіряємо, що на сесії міської ради, яка відбудеться 17 серпня ц.р. Іващенко з Сабадашом мають намір помститися Мазепі за його позицію на сесії районної ради. Якщо це так, то депутати міської ради повинні знати, що вони можуть стати заручниками боротьби різних груп в середині Партії Регіонів.

Як нам повідомили декілька депутатів районної ради, голова райдержадміністрації В.Сабадаш демонстративно, в супроводі заступника голови райради В.Ляшка, залишив сьогоднішнє пленарне засідання райради.
За їх версією, причиною демаршу голови РДА стала відмова більшості районних депутатів голосувати за земельні питання, у вирішенні яких був зацікавлений Сабадаш та особи, що за ним стоять.
Про причини конфлікту та його наслідки читайте на нашому сайті найближчим часом.

В Сабадаш залишає пленарне засідання районної ради...(оновлено 10.08): 13 комментариев

 1. Небайдужий 07.08.2012 at 18:30

  Значить Сабадаш купив уже БЮТ повністю. Земельки Васильківської значить Ляшок відхватив немало.

 2. Сергийко 07.08.2012 at 20:33

  На разі чекаємо щільної індивідуальної роботи з кожним депутатом при підготовці дубль2 пленарної сесії з тими ж питаннями

  А жнива ? А що жнива , коли про землю мова

 3. opposite 07.08.2012 at 22:25

  «Регіонали» Васильківщини розкололися через внутрішньопартійні непорозуміння.

  Сьогодні у Васильківській райраді відбувся показовий демарш голови Васильківської РДА Сабадаша В.І. Разом з підконтрольними йому депутатами Володимир Іванович залишив залу сесійних засідань. За Сабадашем поспіхом вибіг Вадим Ляшок та інші депутати від фракції «Батьківщина». Головуючий на сесії – голова Васильківської райради Олег Мазепа сесію не закривав, а переніс її на інший термін.

  Причиною цього стало провальне голосування депутатами Васильківської райради по більшості земельних питань. Передумовою цього був виступ одного депутата від фракції «Партії регіонів», під час якого він звернув увагу всіх районних депутатів на те, що перед сесією не було попереднього обговорення дуже важливих земельних питань на профільній комісії.

  Варто зазначити, що представники опозиційних фракцій постійно з початку роботи Васильківської райради VI скликання наголошували, що дійсний склад райради сформовано з провладних депутатів, які переважно проживають в Києві. Зрозуміло, що турботою про інтереси територіальної громади Васильківського району вони не переймаються. Тому із 86-ти депутатів на сесії були присутніми всього 46, а всі постійні комісії часто не збираються через відсутність кворуму. Отже, важливі для мешканців Васильківщини питання давно не вивчаються належним чином і взагалі не вирішуються.

  Розбіжності в голосуванні серед фракції «Партії регіонів» проявилися навіть в такому питанні, як створення офіційного сайту для об’єктивного висвітлення роботи депутатського корпусу Васильківської райради, проект якого розробив опозиційний депутат Роман Дерипаскін. Олег Мазепа проголосував «за», а Володимир Сабадаш «проти».

  Ескалація конфлікту між головами Васильківсьої райради та Васильківської РДА на передодні парламентських виборів досягає критичного рівня, що свідчить про внутрішньопартійні кадрові та дисциплінарні недоліки всередині місцевих осередків «Партії регіонів». Відомо також, що Сабадаш не підтримав свого колишнього заступника Сергія Мазепу, який висувається кандидатом в депутати ВРУ по одномандатному округу, а віддав перевагу у підтримці діючому депутату ВРУ Тетяні Засусі.

  Чим закінчиться саботування роботи пленарних засідань «регіоналами» у Васильківський райраді та їх внутрішньофракційні непорозуміння, можна лише уявити.

 4. Небайдужий 08.08.2012 at 13:40

  А конфлікт полягає в тому, що якщо Мазепа стане депутатом Верховної Ради, то він доб'ється того щоб Іващенко відповів за всі махінації пов'язані з землею, та фальсифікацію виборів міського голови. А там «срок» світить не малий, тому і Сабадаш намагається допомогти Іващенку не загреміти за грати.

 5. Сергийко 08.08.2012 at 14:07

  Усі на міську сесію 17 серпня!Станемо свідками битви за не наші громадські інтереси!

  Сам прийду і Вас,шановні відвідувачі сайту, запрошую!

 6. Виталий 08.08.2012 at 14:21

  Вы видео с сессии покажите... Народ сам разберётся ,кто прав ,а кто под кем «лежит»!Пока ясно одно СМЕРТНОМУ 97 гектаров "ЗА СПАСИБО "НЕ ВЫДЕЛЯЮТ!!!! И ТЕХдокументы не подписывают!!!! Демарш... голосование... встали покинули сессию... Смех...Да бы ло бы в районе у Сабадаша всё куплено, как у Иващенка в городе, голосовали бы все ,как депутаты горсовета, СПИСКОМ!!! САБАДАШУ ЕСТЬ О ЧЁМ ПОДУМАТЬ В СВОЕЙ КОМАНДЕ!!! ТАК недалеко и ДО НЕДОВЕРИЯ!!!

 7. Виталий 09.08.2012 at 07:44

  vasilkov.in/news/vasilkov...ождались видео правда не от Пикарского!

 8. володя 09.08.2012 at 09:26

  www.vasilkov.info/index.p...view&id=1261 Вот ещё одна точка зрения на раскол в партийніх рядах Регионалов.

 9. Nazar 10.08.2012 at 17:41

  Если мои 97 Га не прошли ,Яби нето шо с сессии збежал , Яби Мазепе в лицо плюнул ,бо ето бабки,которие уже взяли и подили,а отдавать нечем.!!!!

 10. Небайдужий 12.08.2012 at 13:48

  Читав учора Васильків.інфо... Там Сабадаша «Свобода» хвалить! Таке враження, що він хоче тікати до них... А як же президент, Партія регіонів? Чи вони йому зараз не потрібні?

 11. Nazar 12.08.2012 at 20:50

  Сабадаж решил партию поменять??? Далеко пойдет!!!!

 12. Небайдужий 13.08.2012 at 13:27

  Сабадаш, сам саботував сабодаж «зірвав районну раду» і там не 97 га пішло а значно більше, якщо подивитися порядок денний. Тому і не дивно, що він скочив і вибіг. Але в мене питання, дивився відео, коли там більше всіх кричав депутат Олександр Козак (так званий афганець) йому там що теж землі нарізали?

 13. Nazar 14.08.2012 at 19:49

  У четверг продолжения сессии ,интересно??сабадаж пропехне по новой свои 97Га или,депутатати недадут!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.