В Гаврилюка стріляли...: 6 комментариев

 1. Адвокат 14.10.2014 at 16:33

  Ви що ох...ли всі? міліція!прокуратура! а відео де цей .......... гаврилюк біжить за хлопчиком і стріляє в нього це не замах на вбивство????

 2. олег 14.10.2014 at 20:32

  Сейчас пора жить по новому. Стрелял в голову, попал, значит покушался. Или Вы предлагаете законы использовать так как раньше. Сразу практику подымать. А, вот 5 лет назад при таких же обстоятельствах никого не судили и сейчас тоже не нужно. Раньше не судили за такую взятку, за продажу наркотиков в таких количествах и так далее. Когда-нибудь нужно начинать по закону или ввести право на основе практики прошлого режима.

 3. Вася 15.10.2014 at 08:39

  о том и речь уважаемый Олег шо Гаврилюка тоже нужно привлечь за тот случай с пацаном,

  или то была самозащита?????

  • олег 15.10.2014 at 23:53

   В мировом праве существует понятие срок привлечения к уголовной ответственности. В Украине тоже. Мы же вроде бы хотим Европу и, чтоб как у них. Так, что поздно про тот случай вспоминать. А, по новому когда-нибудь пора начинать жить?

 4. Адвокат 16.10.2014 at 10:57

  А якщо по законам моралі? Вам шкода гаврилюка? і Ви вважаєте, що дід повинен сісти в тюрму через цю .........?це як треба було дістати людину?

 5. Хмиз 17.10.2014 at 12:59

  Люди кажуть, що конфлікт відбувся через те, що керівництво спілки рибалок мало намір витратити кошти (називають суму близько 7000грн) на проектну документацію із землеустрою щодо оформленню права оренди ставків Стугни та прибережно-захисної смуги. А прості рибалки хотіли витратити кошти із своїх внесків на зарибок, щоб ловити рибу, от і відбувся конфлікт. Знаючи манеру спілкування Гаврилюка, його зафільмовані «подвиги» у Василькові, продажність, обслуговування різних бандитських угруповувань , можна припустити, що у діда просто накипіло і «сам Бог вєлєл» йому взятися за травматичну зброю, а не за мисливську рушницю. Кажуть, що дід після інциденту відразу пішов і здався в міліцію.

  Показовий випадок для таких бравих дєятєлєй, як Гаврилюк. Пристрасть Ігоря розмахувати посеред міста пістолетом та обстрілювати автівки Васильківчан обернулася для «народного» журналіста гумовою кулею у скроню. В черговий раз переконуюся, що все заподіяне людям зло неодмінно повертається до кривдників, інколи принципом бумерангу, а інколи кармічним: «що посієш, те й пожнеш»...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.