В 94 окрузі премогу віддали Засусі

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

12.00 ОВК 94: Романюк поскаржився в ЦВК на дії окружкому, який протягнув Засуху
Понеділок, 05 листопада 2012, 11:48

Кандидат в депутати від об'єднаної опозиції на окрузі №94 Віктор Романюк оскаржив в ЦВК дії окружкому, яка визнала регіоналку Тетяну Засуху переможницею.

Про це він розповів «Українській правді».

«Ми вже подали скаргу», — зазначив він.

«Ми оскаржуємо те, що відбулося в неділю, бо в Обухові виборів не було. Вони просто намалювали протокол під конкретну людину. Їй захотілось бути депутатом — їй і намалювали протокол», — сказав раніше Романюк.

«Спочатку це буде скарга до ЦВК», — додав він.

Водночас член ОВК №94 від Батьківщини Олексій Боровий зазначив: «ЦВК має прийняти об'єктивну позицію, бо є відео, є записи того, як це відбувалося».

«Також це буде оскаржуватися і в судах певних інстанцій», — додав він.

У той же час Інтерфаксу Романюк розповів, що Центрвиборчком може ухвалити рішення про перерахунок голосів.

Романюк також припустив, що ЦВК на засіданні в понеділок може цю скаргу розглянути.

«Коли відбувалося голосування на ОВК, ніхто навіть не бачив судових рішень, на підставі чого воно відбувається», — розповів кандидат у народні депутати.

За словами Романюка, в деяких рішеннях (загалом 28) суди писали, що недопуск спостерігача від Партії регіонів на дільницю є підставою для того, щоб не визнати голосування таким, що відбулося.

«Найцікавіше, що в протоколах дільничних виборчих комісій є підписи і спостерігачів від Партії регіонів, і спостерігачів від Тетяни Володимирівни (Засухи)», — сказав Романюк.

Водночас він пояснив: «Якщо дотримуватися тієї логіки, яку має на сьогодні представник Партії регіонів Тетяна Засуха, тоді на вибори взагалі не потрібно ходити. На виборчих дільницях, де я переміг, анулювали результати — і все».

Як повідомлялося, окружна виборча комісія №94 визнала переможцем на виборах кандидата від Партії регіонів Засуху.

Українська правда
В 94 ОКРУЗІ ПЕРЕМОГУ ВІДДАЛИ ЗАСУСІ
Неділя, 04 листопада 2012, 06:39

http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/4/6976638/

ОВК №94 визнала переможцем кандидата від Партії регіонів Тетяну Засуху.

Підсумковий протокол про результати виборів в окрузі зачитав голова ОВК, передає кореспондент «Української правди».

Це відбувалося під крики «Ганьба».

Водночас члени комісії від опозиції виставили коробки з не перерахованими бюлетенями.

Комісія відмовилася їх перераховувати заради того, щоб швидко розглянути рішення апеляційних судів і визнати недійсними голосування по 28 дільницях.

Проти ухвалення протоколів проголосувало п’ятеро членів комісії з 16. Один з членів ОВК зазначив, що він підписує, маючи окрему думку.

Раніше ЦВК в порушення вимог законодавства відмовилась від перерахунку голосів на кількох дільницях, який сама раніше призначила. Це було зроблено для того, щоб швидко оголосити рішення апеляційних судів, які базувалися на скаргах спостерігачів від Партії регіонів, яких нібито не пустили на дільницю.

У своїх судових позовах представники Віктора Романюка наводили акти з фальшивими підписами. Однак суди цей факт проігнорувати.

Коли члени ОВК почали протиправні дії, у ситуацію втрутились депутат від БЮТ Віктор Олійник та член «Фронту змін» Андрій Пишний. Члени ОВК, підконтрольні Партії регіонів, в цей момент почали комусь дзвонити. Після цього в залі ОВК з'явилася Тетяна Засуха.

Вона наказним тоном вказувала ОВК працювати, а решті людей розсістись по місцях. Підтримувати Засуху прийшов її чоловік, екс-губернатор Київщини Анатолій Засуха.

При цьому, після врахування рішення Апеляційного суду, ОВК отримало підстави для визнання недійсним голосування по 28 дільницях, що становить близько 30 тисяч виборців, таким чином, просто викресливши голоси такої кількості людей.

Як розповів «Українській правді» Пишний, представники опозиції подаватимуть скарги до судових інстанцій щодо того, що відбулося в ніч з суботи на неділю в ОВК.

«Засуха депутатом не стане», — зазначив Пишний.

«Вони сказали 17 тисячам осіб (які проголосували за Романюка на дільницях, де скасували голосування): ви ніхто», — сказав він.

Після оголошення рішення ОВК сюди прибув ще один депутат Анатолій Гриценко.

Представники преси характерної зовнішності намагалися завадити роботі журналіста «Української правди», коли вона хотіла записати підписання протоколів членами ОВК.

Українська правда

В 94 окрузі премогу віддали Засусі: 10 комментариев

 1. JR 04.11.2012 at 11:07
 2. JR 04.11.2012 at 11:47

  www.newsfiber.com/p/s/h?v...D+yYyW0JNZEu4%3D Кто правит балом???!

 3. кумець 04.11.2012 at 13:15

  подивився протокол. наш комуняка Семенець підписав його. нехай пояснить це. Це комуністи таку країну планують нам повернути. Сволота.

 4. JR 04.11.2012 at 22:14

  СЕМЕНЕЦ НЕ ПРОСТО СВОЛОТА! СВОЛОТА В КВАДРАТЕ! ВСЁ ,ЧТО ДЕЛАЛ ДЛЯ НАРОДА ПАШКЕВИЧ семенець СПУСТИЛ В У Н И Т А З ! ! ! КОММУНИСТЫ В ВАСИЛЬКОВЕ= П Р ! ! !семенец=ИУДА!!!

 5. мешканець в/м 11 05.11.2012 at 00:20

  Ребята, а без оскорблений нельзя! А вы что лучше что-то можете сделать, если сейчас поливаете грязью все и вся, где гарантия что Вы лучше и до умопомрачения любите народ, а не свои прибыли? Почему тогда Вы не приостановили те действия, с которыми были не согласны? Почему в свое время Магера один это мог сделать! После драки кулаками не машут. У нас есть президент, гарант Конституции! И международные наблюдатели сказали что у нас лишь незначительные нарушения! Вот и обращайтесь к международным наблюдателям! Вы же их в ОВК видели, так спросите что они тогда там делали? А что делали Вы, если допустили такую ситуацию? Стрелочников всегда можно найти и списать на них свои просчеты!!! Успехов Вам в Вашем нелегком деле!

 6. Катерина Шило 05.11.2012 at 02:02

  Ну и навоняла Засуха Тетяна. Пора ВЫВЕТРИВАТЬ. Чтоб и духе НЕ было!!!!!!

 7. Алена 05.11.2012 at 03:05

  Ганьба! Засуха во второй раз украла мое право голоса! Ведьма! Ничего, и на неё суд будет.

 8. JR 05.11.2012 at 08:28

  www.fraza.ua/news/25.10.1...it_s_raboty.html В василькове грядут перемены

 9. JR 05.11.2012 at 17:14

  www.pravda.com.ua/rus/news/2012/11/5/6976722/ Требования оппозиции

 10. JR 05.11.2012 at 19:18

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.