Ухиляється від сплати податків?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як стало відомо в ході засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населеня, заробітна плата керівника ТОВ «ЮК» Фортуна" Тетяни Омельченко в серпні 2017 року склала 1700 грн.

Тетяна Омельченко є депутатом Васильківської міської ради від Радикальної партії Ляшка...

Ухиляється від сплати податків?.: 3 комментария

  1. бурсова Л.П. 14.12.2017 at 18:51

    Анатолію Павловичу, згідно ст.5 Закону України «Про захист персональних даних» не є конфіденційною інформацією заробітна плата осіб, які займають посади, пов'язані з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування. Відповідно до статті 16 Закону України «Про запобігання і протидію корупції» інформація про розміри, види оплати праці вищезазначеним особам не відноситься до інформації з обмеженим доступом. Доходи та майновий стан зазначені в електронній декларації кожного депутата та підлягають оприлюдненню. Кожен мешканець може побачити скільки депутат заробляє та що купує.

  2. Алекс Фрай 14.12.2017 at 21:41

    Мені все одно скільки і як вона заробляє. Головне, що вона достойно представляє партію Ляшка, якого у велику політику привів Боря.

  3. Прокурор 14.12.2017 at 23:03

    А в чому її достойність?? В своєму збагаченні?? Да. В розріз поглядам шановного Ляшка, вона в міській раді всіляко співпрацює з БЮТом та ОПоблоком, якщо є їй вигода та користь. Вона навіть не рахується з поглядами та думкою Мосійчука.,згадайте її голосування по зем.ділянкам Шекери О.,це її лице як представника РПЛ. ТУТ КОМЕНТУВАТИ НАВІТЬ НЕ ПОТРІБНО.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.