Увага центру!.. (оновлено 25.01.2020)...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

25.01.20.20.  Нещодавно міський голова Володимир Сабадаш повідомив ІА «Погляд» про плани реконструкції центральної площі міста вже в цьому році. Якщо взяти до уваги, що в році минулому капітально реставровані прилеглий до площі парк, сквер поблизу кінотеатру «Дружба», частина тротуарів та пішохідних доріжок по вул Шевченка та Грушевського, будівля Станції юних техніків, а в позаминулому — сквер поблизу Школи мистецтв, то можна з впевненістю говорити про планомірну роботу міської влади щодо сучасного облаштування центру Василькова.

Володимир Сабадаш також закликав громадськість міста до активного обговорення проекту реконструкції площі та внесення пропозицій до нього.

27.08.  Зважаючи на те, що останнім часом в соцмережах з"явилось чимало коментарів стосовно благоустрою центральної частини міста, поновлюємо наш матеріал на цю тему від 05 червня ц.р.

05.06.  Дискусія в соцмережах, викликана реєстрацією петиції секретаря ради Оксани Перінської «Створення пішохідної зони в центральній частині міста у вихідні та святкові дні» реально висвітлила проблему благоустрою та зовнішнього вигляду вул. Грушевського та прилеглої території.

Не будемо вдаватися до аналізу пропозицій Перінської, на нашу думку сьогодні набагато важливіше прислухатися до того, що кажуть пересічні васильківці про своє місто, в даному випадку, про центральну його частину. В своїй більшості вони вказують на поки-що непривабливий вигляд центральної площі, пішохідних тротуарів, фасадів будинків, на надмірну кількість тимчасових спорул, недоліки в організації дорожнього руху, тощо.

Ради справедливості зауважу, що за останні 3,5 роки в центрі міста для його благоустрою зроблено більше, як за всі попередні 15. Зокрема, замінені на нові опори електролінії з встановленням сучасного освітлення, проведено реконструкцію скверів поряд з Школою мистецтв, поблизу кінотеатру «Дружба», в цьому році планується завершення масштабної реконструкції парку біля пам"ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Разом з тим, на моє переконання, облаштуванню центру міста можна було б приділити більше уваги. Адже саме він є і центром ділової активності васильківців, і місцем їх масового відпочинку, саме тут чисельні гості  складають свої враження про Васильків. Саме центр має стати основою для формування туристичної привабливості міста взагалі.

З урахуванням думок васильківців, висловлених в ході дискусії навколо названої петиції вважаємо, що наступний рік має стати роком облаштування центральної частини міста Васильків. Зокрема, це розробка сучасного проекту реконструкції центральної площі з заміною  покриття та забороною в"їзду та парковки транспортних засобів на її території, облаштування тротуарів, території навколо будівель організацій, установ, об"єктів торгівлі, житлових будинків, приведення в належний вигляд їх фасадів. Звичайно, узгоджуючи все це з фінансовими можливостями міста...

Такі наші пропозиції. Було б добре, якби до їх обговорення долучилася громадськість міста, пересічні васильківці, адже створення комфортних умов для проживання мешканців міста залежить не тільки від влади, а і від них самих...

Увага центру!.. (оновлено 25.01.2020)...: 1 комментарий

  1. Табейкiн 08.06.2019 at 16:28

    Центральна частина мiста маэ реконструюватися виключно в межах генерального плану мiста, як основного документу для розвитку мiськoi iнфроструктури, деталiзацiя маэ вiдбуаатися виключно в контекстi детального плану територiй згiдно генерального плану. Якiсь окремi проекти вноситися мають лише як змiна детального плану мiсьа а не як окремий проект.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.