«Упустила»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

29 січня ц.р. незалежний консультант, фахівець з економіко-правових питань Смехньова Людмила Броніславівна, яка згідно  договору з КП «Васильківтепломережа» здійснює аудит цього підприємства, написала Сабову лист на 7 сторінках.

Значна частина цього листа присвячена обгрунтуванню того, що, далі цитуємо автора листа — «...Тільки після погодження з радою, уповноважена особа — міський голова може призначати нового керівника підприємству теплоенергетики, або звільняти після виконання всіх умов які прописані в Статуті комунального підприємства і контракті з директором КП, бо так вирішили депутати міської ради...».

При цьому Людмила Броніславівна послалась на добрий десяток статей різних законів України. «Упустила» лише одну статтю закону  України "Про місцеве самоврядування в Україні, яка, як нам здається, не повинна була б пройти повз увагу такого досвідченого і кваліфікованого спеціаліста, яким, безумовно, вона є.

Спеціально для Людмили Броніславівни нагадуємо, що згідно п. 10), ч. 4, ст. 42 цього Закону міський голова

« призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів».

Як бачимо, виключення для "керівника підприємства теплоенергетики там немає!

Чому ця законодавча норма прямої дії «випала» з зазначеного листа, нам невідомо. На нашу думку, це могло трапитись випадково, оскільки достатнього часу для написання свого листа міському голові Людмила Броніславівна не мала.

Щодо самого аудиту «Тепломережі» — ми вважаємо, що його замовником мала бути  міська рада, а не підприємство.

І, накінець. Ми визнаємо, що автор листа насправді зробила для васильківської громади дуже багато. Саме завдяки і її роботі, васильківські комунальні підприємства довгий час стабільно працювали.

Нарешті, ми готові оприлюднити відгуки Людмили Броніславівни на цей наш матеріал, якщо вона сама цього забажає...

«Упустила»...: 2 комментария

  1. Дима 17.03.2015 at 23:37

    Любопытно, какой отзыв Людмила Брониславовна должна предоставить на этот материал. Материал, как видеться мне касается выжимки из письма на 7 страниц адресованного Сабову, из этой выжимки даже не понять суть письма. Вполне возможно, что Людмила Брониславовна ответила на письмо Сабова в котором он требовал от нее прекратить аудит или подчиняться Сабову как главному должностному лицу органа местного самоуправления, ну или же Сабов угрожал уголовной ответственностью. Как видите, в условиях малого количества исходных данных, пространство для домыслов велик и крайне не надежно. Более того вы как администратор сайта и председатель общественной организации можете предложить другим учреждениям прокомментировать или предоставить отзывы о сложившейся ситуации с полномочием директора Теплосети, к примеру милицию, прокуратуру, НКРЕ, Нефтегаз, облгаз, киевэнерго, банки и другие учреждения и предприятия с которыми по долгу своих служебных обязанностей взаимодействует Брик. Вот это будет настоящая сенсация.

  2. Олексій 17.03.2015 at 23:41

    Палич, ви досвіченний керівник... а не враховуєте, що в Законі не сказано, що рада не має права погоджувати... так і є призначає і звільняє з посад міський голова... а рада погоджує...де в законні сказано, що рада не має права погоджувати... те, що не заборонено, те дозволено!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.