«УДАР» вимагає створити спецкомісію по виборах у Василькові

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Депутати Київської обласної ради на своєму останньому в нинішньому році пленарному засіданні відмовилися включити до порядку денного питання про створення Спеціальної контрольної комісії стосовно нелегітимності та недемократичності місцевих виборів у Василькові Київської області.

Про це повідомив член фракції «УДАР Віталія Кличка», голова постійної комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією Київської обласної ради Леонід Сіваков.

За його словами, у 2010 році вибори міського голови Василькова і депутатів міськради пройшли з серйозними порушеннями виборчого законодавства і відзначилися масовими фальсифікаціями. Тоді про це одноголосно заявили більше 10 політичних сил. У зв’язку з цим окремі депутати Київської облради виступили з ініціативою створити спеціальну контрольну комісію, яка б вивчила ситуацію навколо виборів у Василькові та поінформувала громадян про результати перевірки.

«Дана ініціатива знайшла позитивне рішення серед членів комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією, які рекомендували розглянути це питання на сесії Київської обласної ради 28 грудня 2011 року. Однак, депутати провладної більшості не захотіли навіть внести його до порядку денного. Це можна кваліфікувати як перешкоджання діяльності депутатів Київської обласної ради, адже до нас в комісію з цією проблемою звертаються жителі Василькова, а ми ніяк на це не реагуємо», — зауважив Леонід Сіваков.

Голова комісії з питань законності та правопорядку наголосив, що буде й надалі наполягати на створенні спеціальної контрольної комісії по виборах у Василькові. «Відповідати на запити громадян – суспільний обов’язок кожного депутата. Я думаю, вже на початку наступного року ми повернемося до цього питання і комісія врешті-решт буде створена», — сказав представник партії «УДАР» у Київській облраді.

Сайт партії «УДАР»

«УДАР» вимагає створити спецкомісію по виборах у Василькові: 1 комментарий

  1. Петр 17.01.2012 at 11:10

    >Голова комісії з питань законності та правопорядку наголосив, що буде й надалі наполягати на створенні спеціальної контрольної комісії по виборах у Василькові.

    Требовать можно сколько угодно, но вот судя по всему «уважаемые люди» против. Уже больше года прошло после выборов. Еще через столько по требованию создадут комиссию. Еще столько же комиссия будет проверять и расследовать и тут бац — уже дата новых выборов. Кричать о нарушениях, конечно, надо, и чем больше СМИ об этом напишет тем лучше, но если проблема не решилась за год, то вряд ли решится в разумные сроки. А тут возникает другой вопрос: как подготовиться к следующим выборам, чтобы они прошли без фальсификаций?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.