Чи продався васильківський УДАР? (Оновлено 08.02.2013)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оновлено 08.02.2013

Сьогодні, за повідомленнями співробітників міськвиконкому, Олександра Скибу вітали з Днем народження представники фракції УДАР у міській раді Мирослав Корбецький та Ольга Тягун. Обидва «ударівці» є мешканцями міста Київ. Серед поздоровлень були і завіряння іменинника в підтримці його кадрового призначення, яке планується сьогодні на позачерговій сесії о 16.00.

Наскільки дана інформація достовірна покаже перебіг голосування.

-----------------------

За інформацією одного із членів обласного УДАРу, васильківським «ударівцям» головою Київської обласної організації цієї партії Олегом Вєлікіним поставлено завдання підтримати 08.02.2013 на позачерговій сесії Васильківської міської ради О.Скибу на посаду її секретаря.

На разі ми перевіряємо достовірність цієї інформації.

Чи є дана інформація правдивою покаже завтрішнє голосування по цьому питанню.

Як відомо, на попередній сесії міської ради васильківські «ударівці» проголосували за зняття з посади секретаря ради Гладкової Т.А. члена Партії регіонів, яка користувалася повагою серед громади Василькова.

Нам відомо, що інформація з цього питання направлена в Центральний офіс УДАРу на ім'я лідера партії В.Кличка.

Чи продався васильківський УДАР? (Оновлено 08.02.2013): 5 комментариев

 1. Nazar 07.02.2013 at 21:18

  А скиба користуетця також повагою, тики иващенка, сабодажа, мартинюка,салометра, а крикунов то як брат ридний ( дает поради як красти у громади) а те що громада миста плюет в след то фигння головне не в морду, АЛЕ скоро буде и в морду!!!!!

 2. Небайдужий 08.02.2013 at 12:38

  Продався і не тільки у Василькові, а і по всій області.

  Область захватили бандити. Бритоголові рулять, разом з обладміністрацією.

  Заберуть і у нас водоканал.

  www.pravda.com.ua/rus/art...13/02/8/6983115/

 3. иван иванов 08.02.2013 at 14:58

  Очень интересно какие изменения буду в штате исполкома и рады ?

 4. Марко 10.02.2013 at 13:43

  8 февраля стало очевидным что продались три представителя партии «УДАР».

  Это Мирослав КОРБЕЦКИЙ, Ольга ТЯГУН и Ольга ЗМАЕВА. С этими предателями в общем то все понятно...удел предателя один-ими пользуются и выкидывают...что и было наглядно продемонстрировано Скибой на сессии...

  Вопрос сегодня глубже... кто «заказал ударную музыку» и почему на сессии был депутат облсовета от партии «УДАР» Леонид СИВАКОВ, проявивший молчаливое согласие со всем тем, что там происходило...Абсолютно очевидно, что этот сценарий «ударной музыки» был задуман именно СИВАКОВЫМ.В облраде давно говорят о скрытом противостоянии Олега ВЕЛИКИНА(главы областной организации и с недавних пор руководителя фракции «УДАР» в облраде)и Леонида СИВАКОВА, проигравшего недавние выборы главы фракции Олегу ВЕЛИКИНУ, после ухода в нардепы Артура ПАЛАТНОГО...Очевидно так Леонид СИВАКОВ решил отомстить Олегу ВЕЛИКИНУ, подставив его под удар...Очевидно в ближайшее время мы станем свидетелями назначения в исполком людей СИВАКОВА...Видимо руководитель киевской юридической фирмы «СИВАШ», активно рекламирующейся в Василькове в последнее время, намерен побороться за кресло мера Василькова, либо провести туда своего человека...

 5. иван иванов 11.02.2013 at 09:30

  Все может быть.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.