У Херсоні 30 шкіл та дитсадків без тепла...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Більше сотні населених пунктів України мають серйозні проблеми з початком опалювального сезону. Ми вже писали про відсутність тепла в кватирах мешканців Кривого Рога, Сміли, Шепетівки. Наразі повідомляють, що серйозні проблеми з початком опалювального сезону в Житомирі, Херсоні, інших містах.

Так, ЗМІ повідомляють, що в Херсоні 30 шкіл та дитячих дошкільних закладів не підключені до теплопостачання.

У Василькові всі школи, дитсадки, об"єкти соціально-культурної сфери опалюються. Станом на сьогодні, тепло поступає у всі будинки васильківців, крім декількох, мешканці яких мають заборгованість за спожите тепло від 300 до 500 тис. грн.

Ситуація з теплопостачанням в недалекому майбутньому може стати такою, що переважна більшість населення міст стане заручником людей, які систематично не сплачують кошти за спожите тепло.

З початку 2019 року припинятимуть постачання газу теплогенеруючим компаніям за борги в минулий період. Тоді вже не буде тепла в цілих мікрорайонах, а то й в усьму населеному пункті...

У Херсоні 30 шкіл та дитсадків без тепла...: 2 комментария

  1. Вода 13.11.2018 at 20:25

    Ви страшилки нам не пішить, а краще дайте відповідь, навіщо нам оновлений парк на Венеції за двадцять мільйонів, якщо у нас проблеми з опаленням. Скільки лічильників тепла можна було встановити на цю суму? Здійснити інших заходів щодо модернізації тепломережі, енергоефективності ...

    «Пир во время чумы».

  2. admin 14.11.2018 at 00:16

    Воді — вже майже всі у Василькові знають, що реконструкція парку ведеться за рахунок відповідної державної програми, тобто кошти для цього мають цільове призначення. Тому їх не можна використовувати за іншим призначенням. Не дали б Василькові, дали б, наприклад, Фастову. Зрозуміло я вам пояснив?..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.