У Василькові процвітає комунальна магія. (Сюжет ТСН від 19.04.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ліфтів у хрущовках немає, але за них кілька років платять мешканці цілого житлового району. Щоб довести факт відсутності ліфтів, довелося звертатись до суду. Феміда підтвердила – таки немає. Тоді ЖЕК вирішив стягувати гроші за прибирання дитячих майданчиків.

Посилання на першоджерело:
http://tsn.ua/video/video-novini/u-vasilkovi-procvitaye-komunalna-magiya.html

У Василькові процвітає комунальна магія. (Сюжет ТСН від 19.04.2012): 2 комментария

  1. Сорока Петро 20.04.2012 at 16:48

    Зверніть увагу на слова Ларіна «Я не хочу отвечать за те грехи, которые я не делал». Можливо тарифи встановили до того як він заняв посаду директора УЖКГ, але під його керівництвом вони продовжували діяти, і він на прохання жителів не робив перерахунок, а значить знав про те, що незаконно вимагає кошти і не те, що відмовлявся повернути вкрадене, а продовжував вимагати оплату... звісно поки не накрила прокуратура.

    А тепер розглянемо це питання з іншого боку. Якщо Ларін відкрито заявляє, що він ні за що відповідати не хоче, то за що ми йому платимо зарплату? Я розумію, що його назначив Іващенко і сам Ларін нічого не вирішує, а являється лише «куклою». Але якщо мер знає про свавілля Ларіна, то чому його не звільнить? Сильно сумніваюсь, що Ларіна притягнуть до кримінальної відповідальності. Скоріш за все на УЖКГ накладуть штраф. Але штраф сплачуватиме Ларін не зі своєї кишені, а з нашої (з бюджетних коштів, з коштів УЖКГ). Тому всі ці запитання потрібно задавати не Ларіну, а Іващенку і вимагати від нього звільнення Ларіна.

  2. Сергийко 20.04.2012 at 18:23

    Вимагати... як?Призначення всіх керівниківв місті взяв на себе Іващенко, але не для того щоб нести відповідальність за їх бездарність та непрофесійність, а для того щоб виконували його забаганки, які далекі від інтересів громади.

    Незрозуміла тут позиція наших так званих депутатів, котрі в змозі це зупинити — хоч тим же голосуванням про усунення таких діячів з посад

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.