У Василькова вкрали майбутнє. Або чи підуть інвестиції в місто, де панує тотальна корупція?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За інформацією органів статистики станом на 01.07.2011 показник освоєння інвестицій на одну особу в м. Василькові у 18 (вісімнадцять — !!!) раз менше середнього показника по Київській області.

P.S.: Очевидно інвестори знають, що Іващенко у своїй діяльності керується принципом: «Срєді воров должно бить по-чєсному!».

Далі буде...

У Василькова вкрали майбутнє. Або чи підуть інвестиції в місто, де панує тотальна корупція?: 1 комментарий

  1. Мешканка Василькова 25.10.2011 at 16:06

    Місто??????????????Це Ви називаїте місто????За часів мерства Іващенка ,Васильків перетворився на забуте Господом Богом село.Проїдьтесь Київською областю,такого як в нас немає в жодному навіть самому віддаленому від столиці пгт.Ліхтарі непрацюють,ями поколіна,навкруги сміття та розруха,доріг немає.Все навкруг тільки продається і продається.Про яких інвесторів ви можете мріяти якщо всі знають що таке зв"язуватись з іващенком.Місто нерозвивається а навпаки зачахає,говорити про те що твориться в комунальних службах це просто ЖАХ.Все навкруги корумповано.Господи Боже праведний врятуй Васильків від Іващенка,адже Васильків свого часу був перлиною в околицях століці.Люди коли ж це все припиниться,сумно дивитись до чого цей злодій довів колись процвітаюче чисте містечко.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.