Що сталося з Васьою?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

6 листопада відбулося засідання депутатської комісії, яка створена для розгляду питань, що стосуються законності встановлення МАФів у Василькові. Члени комісії та запрошені на засідання були здивовані неадекватною поведінкою голови комісії Василя Сіранчука, депутата з фракції, якою керує Олександр Слончак.
Василь Михайлович часто зривався на крик, вів себе по-хамські, звинувачував всіх наліво і направо. Після закінчення засідання один з свідків цього балагану заявив що «у Васі поїхала криша»

На нашу думку, (у когось може бути думка інша) така поведінка Сіранчука зумовлена тим, що йому відмовили в приватизації чималої частини приміщень міського Будинку культури.

Не знаю кому як, а мені вже давно Василь Михайлович своєю постаттю нагадує Порфірія Володимировича з роману Салтикова-Щедріна «Гопода Головлевы»...

Що сталося з Васьою?.: 3 комментария

  1. Громада 11.11.2018 at 03:09

    Так, Васю х.......кий, частини приміщень БК йому захотілося, будуй де інде, а до громадського не лізь. Шкура ти продажна, вовк в овечій шкурі. У Слюнчака ........... навчився нахрапом брати та місцевий люд не поважати. Кажуть ти чмошником став. ..................... життя, то твоя справа, але не зраджуй громаду.

  2. Патріот 12.11.2018 at 13:31

    Йому не має часу займатися мафами. Він майно віджимає у одиноких і незахищених бабуль на своєму окрузі.

  3. Саша стоматолог 13.11.2018 at 18:27

    Скис ваш Вася та пішов у обслугу до одного з головних земельних аферистів міста, а який був борець-правдолюб... Можливо Михайлович став більш прагматичним і зрозумів, що одними хотілками та вигукуванням різних гасел і рєчовок ситуацію в місті та країні ніяк не змінити, беручи до уваги, що в державі панує клас соціальних паразитів та їх діточок, вихованих відповідно. Революція гідності дала свої плоди і жити з кожним днем стає все краще. Якщо лохотрон назвати революцією, то чи перестане він від цього бути лохотроном? Треба дивитись правді у вічі і сприймати реальність об"єктивно. От і Вася проміняв повітряні замки євроінтеграці і патріотичну демагогію на більш осязаямі квадратні метри будинку культури та надію, що майбутнім президентом стане качанівська принцеса. От тоді Вася з Сансаничом вже точно поквитаються з усіма, хто їх не слухався і не підкорявся їхній волі. Не дарма древні римляни стверджували, що «Возвысившийся раб становится ещё более властным господином»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.