У Сабова є всі можливості...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У Сабова були всі можливості законно звільнити Ларіну з посади начальника відділу культури Васильківської міської ради. Після рішення суду про її поновлення на посаді, яке, на нашу думку, Сабов повинен виконати, такі можливості нікуди не поділися. Тим більше, скоріше всього, додаткові підстави для звільнення Ларіної можуть з"явитися після закінчення перевірки діяльності відділу контролюючими органами.

У Сабова є всі можливості...: 9 комментариев

 1. Леонід 12.02.2015 at 00:06

  Анатолію Павловичу. Скорше, навпаки. От якби її звільняли за твисновками КРУ, це вигляділо би пристойно. А проводити перевірку після незаконного звільнення, це вже набуває ознак «переслідування з використанням посадового становища». Може Ларіна зважиться і напише повідомлення про ознаки суспільно небезпечних діянь Сабова, включно з порушеннями трудового законодавства, перешкоджання виконанню судового рішення, завдання рішеннями матеріальних збитків територіальній громаді та інше. Я ніколи не був прихильником Ларіної, але з незаконнозвільнювачами різних рівнів довелося розбиратися. І прецедент кримінального покарання за незаконне звільнення у Васильківському міськрайонному суді є. Не допомогли тоді злочинцю ні адвокати, ні одіозна Засуха.

  А провокаційне підбурювання Сабова до неправомірних дій зі сторони А.П.Б. — це цікавий поворот справи.

 2. admin 12.02.2015 at 00:28

  Леоніду: — ми ж написали, що Сабов, на нашу думку, повинен виконати рішення суду. Тим більше, що його відповідне розпорядження було вкрай «неграмотним», причому, за наявності вагомих підстав для «законного» звільнення. Щодо перевірки контролюючими органами діяльності відділу культури та додаткових підстав, то ми маємо на увазі те, що, можливо, перевіркою може бути встановлена незаконна діяльність певних посадових осіб, яка підпадає під дію кримінального кодексу...

 3. Леонід 12.02.2015 at 00:59

  А.П. Ви вразили мене своєю птльністю й прискіпливістю. Я й гадки не мав, що Сабов з командою могли такого начворити у відділі культури, що попажає під Кримінальний кодекс. Он чому вони так проудко й неоковирно звільняли Ларіну. А чи встигли «сліди замести» в час її відсутності? Напевне, що ні, бо зволікають з поновленням на роботі.

  Ви, часом, не знаєте, коли Сабов з Корчинським вибачальний фуршет для незаконнозвільнених організовуватимуть?..

 4. Иван Иванов 12.02.2015 at 10:35

  Нужно прислушаться к депутату Мартыновскому . Он предложил насесии , внести в замы Сабова , бывшего прокурорского работника Юру . Тогда не надо было ждать и акта КРУ . Вы преставляете эту тройку — Сабов , корчинський и ЮРА . Правда одно НО . У Юры еще действительная ....... ... .

 5. Антивирус 12.02.2015 at 13:18

  Наф... нам такой мерь, выдающий відповідне розпорядження которое було вкрай «неграмотним»?Не пора бы ему уже проветрить мозги на полях Донеччины-Луганщины, а городом и секретарь А.Скиба поруководит, уверен у него это лучше и грамотно получится.

  • Правда 12.02.2015 at 21:35

   Та да, за одним махом дограбите недограбленное, тем более, что Брик пока еще при делах и .......... в раде на подхвате. А Брехунов в этом ---авнишке прыкрывать будет.

   • Олег 12.02.2015 at 23:58

    Правда, а с бюджета уволенным 28 000,00 грн. кто платить будет? Че не пишем? Как там третья волна увольнения? Сколько еще потом через суд бюджет потратит? Или опять врут брехуны. Никому ничего платить не надо?

 6. Суддя Корнієнко 13.02.2015 at 12:09

  Я, як самий неупереджений та незаангажований суддя сьогодення заявляю: нема невирішених справ, є грамотний та професійний підхід судді.

  Вас незаконно позбавили спадщини, квартири або земельної ділянки?

  — Вони вам не треба, — каже суддя, — багатство розбещує та морально знищує.

  У вас проблеми із поновленням на роботі?

  — Це погано. А ви крали та деребанили бюджетні кошти?- уточнює суддя. — Це міняє діло! Ви наш клієнт. Відновимо на раз!

 7. Олег 16.02.2015 at 00:23

  И, шо, в отделе обращений граждан тоже крали бюджетные деньги? Сабов помолчи. Увольняли только тех, кто не проявил почтение и объяснил кто есть Сабов и куда ему идти.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.