У рамках відкритого діалогу...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Васильківська міліція готова до відкритого діалогу та результативної співпраці з громадськістю.Про це нещодавно заявив її новий керівник В. Первак.

Сподіваємось, що після такої серйозної заяви начальник СВ Васильківського МВ ГУ МВС України  в Київській області О.Л.Фараон не «покладе під сукно» звернення КП «Васильківтепломережа» щодо неправомірних дій директора підприємства В.Бріка. Як відомо, останній передав приватній фірмі в особі В.Крикунова документи підприємства, а саме:

—   договори з контрагентами-постачальниками за 2012—2014 р.р.;

—   акти приймання передачі виконаних робіт за 2012—2014 р.р.;

—   журнали реєстрації вихідної та вхідної документації;

—   журнал реєстрації наказів з основної діяльності за 2015 р. та ін.

У Василькові широко поширена думка, що передача Бріком документів підприємства Крикунову має на меті приховати масштабні зловживання в сфері господарсько-фінансової діяльності «Тепломережі», починаючи з 2012 р.

На наше переконання, Л. Фараон при розгляді вказаного звернення обов"язково візьме до уваги інформацію про те, що три народних депутати з різних фракцій вже мають відповідні документи щодо цієї справи...

Громадськість міста також сподівається, що в рамках відктитого діалогу з місцевою міліцію її своєчасно проінформують про результати розслідування  звернення КП «Васильківтепломережа»...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.