У «патриотов» покровители в силовых структурах?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

(«СЕГОДНЯ», киевский выпуск, 14.09.2011, № 203)

Витяг із постанови Васильківського міськрайонного суду від 01.12.2010 року.

«... Суд констатує й необґрунтованість посилань в оскаржуваній постанові на судові рішення, як на доказ відсутності підстав для порушення кримінальної справи. Судові рішення, на які йде посилання, стосуються дотримання виборчогозаконодавства в межах позовних вимогі будь-яким чином не роблять висновку про відсутність складу того чи іншого злочину ( в т.ч. й передбаченого ст. 158 КК України). Відмовляючи в порушенні кримінальної справи за п. 2 ч. 1 ст. 6 КПК України (за відсутністю в діянні складу злочину) автор постанови не спрстовує й не виключає наявеності події злочину (фальсифікацію виборчих документів чи фальсифікацію підсумків голосування), оскільки п. 1 ч. 1 ст. 6 КПК України не застосовано...»

Витяг із ухвали Апеляційного суду Київської області.

«30 грудня 2010 року колегія суддів судової палати в кримінальних справах Апеляційного суду Київської області ...

... як вбачається з матеріалів справи, висновок суду 1-ї інстанції про те, що старшим слідчим при проведенні перевірки за заявою Боровика А.П. не було дотримано вимог ст. 22 КПК України щодо проведення повної, всебічної та об'єктивної перевірки по встановленню всіх обставин справи належним чином обґрунтовано ...

... Доводи апелянта щодо невідповідності висновків суду фактичним обставинам справи є безпідставними і такими, що не відповідають матеріалам справи ...»

НАШ КОМЕНТАР

Отже, посилання прокурора відділу прокуратури Київської області М. Сороки на рішення адміністративних судів про скасування постанови Васильківського міжрайпрокурора Д. Потоцького є, щонайменше, дуже сумнівним.

Думка переважної більшості юридичної громадскості Василькова ще категоричніша — постанова Сороки є замовною.

В світлі відомої заяви М. Мельниченка та заяв окремих депутатів Київської обласної ради про причетність голови КОДА А. Присяжнюка до фальсифікації результатів місцевих виборів у Василькові можна зробити висновок про те, що постанова Сороки прийнята під впливом цієї обставини.

На нашу думку виглядає дуже дивним те, що обласна прокуратура фактично гальмує розслідування заяви про злочин, вчинений особами, затриманими СБУ за підозрою у підготовці терористичного акту та закликами до фізичного знищення вищого керівництва держави.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.