У Гаврилюка новий «спонсор»?..(оновлено 24.05)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24.05.12.04. Вчора, 23.05.  на каналі  «1+1»  в програмі  «Гроші»  детально розповіли про конфлікт Т. Засухи з мешканцями с. В. Вільшанка. Програма дала жорстку оцінку «діяльності»  Тетяни Володимирівни в цьому селі.

А сьогодні Гаврилюк на сайті «Щит і меч» вкинув чергову порцію несамовитої брехні з метою зкомпроментувати Васильківського міського голову В. Сабадаша.

Не знаємо як хто, а ми, скоріше всього, вважаємо опус Гаврилюка реакцією одного з його «спонсорів» на вчорашню телепередачу.

12.04. Наразі ми отримали інформацію від одного з мешканців с. Велика Вільшанка про те, що посередником між замовником матеріалу та Гаврилюком був О.Сокол, член виконкому міськради.На нашу думку, Олександр Миколайович, скоріше всього, непричетний до цієї справи. Але, як кажуть, все може бути.

 

11.04.Сьогодні на сайті «Васильків інфо» Гаврилюк розмістив фото бюлетеня ГО «Щит і меч» з нападками на голову сільради с. Велика Вільшанка С. Гайдаєнко та на міського голову м. Василькова  В. Сабадаша. В одному з коментарів до цього матеріалу висловлюється версія, що Т. Засуха заплатила Гаврилюку за «надану послугу» кругленьку суму. (Бюлетень кольоровий, кількість екземплярів встановити неможливо, оскільки місце друку не вказано).

Ігор Віталійович у відповідь на це, «спонсорування» Засухи не заперечив, а у своєму  стилі вдався до притаманних для нього  тупих образ.

Якщо ж насправді Тетяна Володимирівна вдалася до послуг Гаврилюка  (в що ми мало віримо), то, на нашу думку, вона зробила велику помилку. Адже у Василькові у Гаврилюка добре підмочена репутація, оскільки у місті всі знають, що він продав чимало земельних ділянок, оформлених на підставних осіб. Про це знає голова Васильківської РДА В. Одинець, який міг би надати Засусі відповідну інформацію.

 

У Гаврилюка новий «спонсор»?..(оновлено 24.05): 19 комментариев

 1. олег 12.04.2016 at 22:21

  Палыч, я не понял. Так Вы слабо верите, что Засуха Гаврилюку Сабадаша заказывает или верите?

 2. admin 13.04.2016 at 20:40

  олегу — сьогодні є докази, що Гаврилюк діяв в інтересах фірми, діяльність якої пов"язують з Тетяною Засухою. Є певні документи, які ми можемо оприлюднити найближчим часом. Без наших коментарів. Сподіваємось, що наші постійні користувачі самі здатні зробити висновки.

 3. олег 13.04.2016 at 23:02

  Ни фига себе. А, чего это Засуха на Сабадаша наехала? Раньше же вроде так дружили хорошо, уважали и помогали друг другу. А, сейчас смотри как. Палыч, видите как все не постоянно.

 4. admin 14.04.2016 at 07:36

  олегу — така Засуха. Згадайте, і у Сергія Григоровича спочатку були добрі відносини з Тетяною Володимирівною. А потім, як кажуть, вона також внесла свою «лєпту» у його «добровільну» відставку...

  • олег 15.04.2016 at 00:16

   Да не было у него никаких отношений с ней. Это, что Иващенко по району с Засухой гонял и просил трудящихся за нее голосовать? Вроде бы Вы перепутали.

   • admin 15.04.2016 at 07:42

    олегу — скоро Великдень. Тому принагідно буде згадати, як Іващенко пасочки від Тетяни Володимирівни роздавав. Не він особисто. А посадовці за його дорученням. Тоді весь Васильків дивувався цій історії. Очевидно, Засуха добре знала деталі цієї «операції». А Ви, як бачимо, ні...

    • олег 24.05.2016 at 22:27

     Палыч, я пасочки от Засухи не раздавал. А, если ВЫ напомнили про подчиненных, раздававших пасочки, то насколько я помню, пасочки по городу раздавали подчиненные Иващенко, а по району пасочки раздавали подчиненные Сабадаша Владимира Ивановича. Вот так и вместе делали одно дело по продвижению Засухи в депутаты — подчиненные Сабадаша и Иващенко, пардон продвижение пасочек. Разница в том, что Иващенко скорее всего давно забыл про пасочки, а если и помнит, то наверняка не собирается что-то у отбирать у того, от кого подчиненные раздавали пасочки. А есть люди, которые пасочки сначала от кого-то раздадут, а потом забыв про пасочки что-то забирают, обляпывают и прочее.

 5. Антивирус 14.04.2016 at 12:35

  Интересно мне, АнатольПалыч — а что Т.Засуха преступница какая?или прокаженная?Вы так подаете все

  , что иметь отношения с ней — просто жах какой-то, не комильфо то есть.Не торопитесь ли?Так бывает — паны ссорятся, а ваш чуб так затрещит что мало не покажется.

  Молчали себе по сайту — и то полезнее для вашего здоровья было, или толкайте о погоде-природе,уверяю пользы и признательности будет больше.

 6. admin 14.04.2016 at 13:22

  Антивирусу — ми нікого не називаємо «преступниками». Щодо Тетяни Володимирівни, то я їй вдячний за можливу участь у відстороненні Іващенка від посади. Ви що, вважаєте це «преступлением»?

  Щодо «признательности». Знаєте, мені якось про це байцдуже...

 7. олег 15.04.2016 at 00:41

  Палыч, Вы уж как-то недооцениваете Иващенко. Насколько я знаю, на него в свое время наезжали люди намного влиятельнее Засухи. И даже сейчас некоторые более влиятельные чем Засуха скрежещут зубами, когда слышат про Сергея Григорьевича. И направление куда идти Иващенко показывал людям тоже более серьезным чем Засуха. Так, что сомневаюсь, что Татьяна Владимировна могла бы как-то повлиять на решения Иващенко. И, кстати я от него ни разу не слышал в ее адрес ни плохого ни хорошего. Думаю, Вы недооцениваете Сергея Григорьевича.

 8. Антивирус 15.04.2016 at 14:40

  Ну да,ну да — признательность громады вам ни к чему, видимо шелест банкнот милее?

  Что ж ,в таком случае скоро городские жители начнут благодарить Гаврилюка за его участие,,,,, (далее по тексту выше с учетом реальностей)

 9. admin 15.04.2016 at 14:52

  Антивирусу — я точно впевнений, що ви знаєте, що мені пропонували «посли» від Іващенка на наступний день після виборів 2010 р. І знаєте, що я їм відповів.

  Тому, не рівняйте всіх до себе. Я знаю, що гроші декому потрібно «позаріз». Особливо тоді, коли похмелитися нічим... А я алкоголем не зловживаю...

 10. олег 16.04.2016 at 18:48

  Палыч, Вам, что в следующий день после выборов послы от Иващенко предлагали похмелиться? и Вы отказались?

 11. admin 16.04.2016 at 19:40

  олегу — а Ви у «посла» запитайте. Він Ваший дуже добре знайомий...

  За Вашими ж словами, мій «отказ» коштував Іващенку дуже дорого...

 12. олег 16.04.2016 at 21:24

  Ваш отказ отчего? Я посольств никаких не снаряжал. Мое мнение было сразу с самого начала выборов — только победа и никакого другого результата. Я это откровенно и говорил. А, по поводу дорого или нет, то думаю у Иващенко сейчас более лучший путь и более лучшая жизнь чем руководить Васильковым.

 13. admin 17.04.2016 at 07:28

  олегу — звичайно, «посол» не від Вас. Бо Ви просто були підручним у Іващенка. Щодо «перемоги». Вона стала початком ганебного кінця Іващенка, як міського голови.

  І не смішіть людей, Навіть якщо це була перемога з 1800 голосам з 30 000 виборців, то зневага васильківців до Сергія Григоровича, як кажуть, «на лицо».

  Я особисто вважаю, що Ви та інші, які порадили Іващенку йти на повторні вибори, серйозно його підставили. Ви хотіли мати його на посаді міського голови, щоб мати вланий інтерес. Сьогодні Сергій Григорович очевидно вже це розуміє...

  Щодо «лучшего пути». Ну і слава богу. І для Василькова краще...

 14. олег 17.04.2016 at 12:16

  Палыч, я не мог советовать идти на выборы. Мы познакомились уже с ним тогда, когда его уже выдвинула кандидатом партия власти и кандидатуру его тогда поддержали тогдашние уважаемые руководители области и района. Мое первое собеседование на должность головы избирательной комиссии было в кабинете повыше чем кабинет Иващенко, а после этого собеседования и одобрения, меня уже ближе познакомили с Иващенко, и то для получения аванса за работу. Палыч, ему не я советовал и никак не мог. Ищите советчиков среди Ваших обожаемых руководителей.

  По поводу собственного интереса, то поверьте на слово — мне лично сейчас платят больше, чем когда Иващенко был на должности мера. Мне сейчас, ну никак не интересно, чтоб Иващенко вдруг захотел стать мером. Это я о своем интересе.

  По поводу «зневаги», то Палыч, Вы сами знаете рейтинги реальных соц опросов, которые проводили перед последними выборами те, кому Вы доверяете. Желающих проголосовать за Иващенко, если бы он шел на выборы было в разы больше чем за Вас лично. Так, что Палыч из этого следует? Вас в разы больше «зневажають»

  А, по пововоду «ганебного кінця», то у каждого свое видение — что достойнее. Кому-то хватило достоинства уйти самому и тихо из преступной правящей партии и преступной власти за два года до революции, кого-то выгоняли под улюлюкание и крики толпы. Каждый выбирает сам, что для него достойнее. Я считаю достойнее выбор Иващенко.

  А, по поводу предложения посла, то посла я точно не снаряжал к Вам, но судя по тому как Иващенко смеялся на Вами, мне больше вериться в предложение похмелиться, чем в какое либо другое. Лично я вообще не понимаю нафига было кого-то к Вам посылать тогда с каким либо иным предложением.

 15. admin 17.04.2016 at 21:59

  олегу — ми не на мітингу, де можна брехати без кінця. Про рейтинги. Нагадаю Вам, що рейтинги, які я оприлюднив на нашому сайті виявились вірними. А Ваші — не мали нічого спільного з реальністю. Незабаром я цю тему обновлю. Матеріали дослідження у мене збереглися. Так що не переживайте. Покажу і по Іващенку. Хоч все і так зрозуміло. !800 голосів, у 2010 р.,причому половина з них «дуті». Що це, як не ганьба.

  Щодо відставки Іващенка. Вигнали його як шкідливого кота. Також за вашим бажанням повернемось до цієї теми.

  Щодо сміху. Я над Іващенком сміявся набагато більше. І кколи його вимели з посади міського голови. І під час суперечки Мосійчука з Гавришом на ТБ, і під час виступів на ТБ його самого, І коли читав постанову суду з приводу «среди воров все должно быть по чесному», і коли Сергій Григорович на третьому році свого мерства казав, що він «зелений мер», а Мазепа сказав, що він для депутатів «золотий» і т. ін...

  І все ж таки, давайте припинемо про Іващенка. Досить..., чи не так. Пропоную до теми Іващенка не повертатись...

 16. олег 18.04.2016 at 00:22

  Так, я не возвращаюсь. Это Вам нет покоя. То количество и качество замов сравниваете, то критику власти ему шьете. А, мы всего лишь выращиваем грибочки и очень неплохо себя чувствуем. В материальном финансировании не нуждаемся. Нахваливать кого-то не нанимаемся. Ушел тихо и он и я. Никто вслед не гнался, ничего в догонку не кидали. У него грибочки растут хорошо и прибыль приносят, у меня на адвокатской деятельности доходы неплохие. Ни Иващенко, ни я не собираемся во власть лезть.

  Ваша критика Иващенко и Ваш смех над ним выглядят так, как если бы я сейчас начал критиковать Коломойского или смеяться над ним. Он бы тогда, может быть, узнал бы о моей критике и думаю бы тоже смеялся. Выглядит Ваш смех и критика в данном случае как в известной басне Крылова. Только в ней слона водили по улицам, а тут «слон» сидит в теплой стране и может через компьютер иногда почитать неугомонного Палыча.

  Палыч, Вы лучше пишите о достижениях власти. Я в этом Вас не критикую, поддерживаю и сам очень жду успехов. Давайте вместе ждать. Все ждут и мы будем ждать. Вдруг дождемся?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.