«Тухлий» сдрєйфіл?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Читайте коментар, надісланий нам сьогодні користувачем «Реал Мадрід». На нашу думку, описані там події насправді мали місце. А на вашу?..
Реал Мадрид 05.04.2018 at 18:55

За інформацією, яку ми на разі перевіряємо, особа на прізвисько «Тухлий» сьогодні витрушувала бздо зі своїх штанів після телефонного дзвінка чоловіка Марини Брукви Ігоря. Причиною цієї хвилюючої для Тухлого розмови стало поширення містом нової партії брудної листівки «Щит і Меч» з матеріалами наклепницького характеру на Марину. В ході розмови Тухлий вимушений був клятвено побожитися, що не має причетності до поширення цієї листівки, оскільки його не цікавить «Батьківщина» і його місія в опозиційній боротьбі це протидія корумпованій начальниці міськвідділу освіти Козак. Одночасно з цим Тухлий висловив припущення, що листівку могли виготовити і поширити колишні однопартійці Марини Олександр Слончак і Сергій Сергієнко, а також особа, відома під псевдо Мик-Мик. Ми поки що не знаємо про перебіг і зміст розмови Ігоря з Слончаком та Мик-Миком. В той же час відомо, що Сергієнко на дзвінки Ігоря не відповідав.

«Тухлий» сдрєйфіл?.: 1 комментарий

  1. Реал Мадрид 06.04.2018 at 09:13

    Сергієнко спростовує свою причетність до поширення листівки і «переводить стрілки» на Тухлого і Мик-Мика. Якусь таку дивну лінію поведінки використовують ці конспіратори, яких все місто бачило, як вони отримували листівки з своїми брудними пасквілями на «Новій пошті» і везли на офіс до Феня. Не видно командної роботи «антикорупційної платформи Васильківщини» і образу перемоги над тотальною корупцією у Василькові. Навіть претензій смормулювати не можуть.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.