Турбота про нар.депа...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ігор Мосійчук  Ми під Житомиром. Ледь їдемо. 60 — 80 км/год. Сніг все сипе і сипе... перемет на переметі... Як тільки трохи збільшуємо швидкість дружина репетує і обіцяє всіх бити за перевищення швидкості. От, що значить мєнт, хоч і в минулому)))З Божою поміччю надвечір будемо в Києві)

Андрій Шевченко Мирний Щасливоі дороги (авт.: як це мило...)

Ігор Мосійчук Хатія Деканоідзе подала у відставку з посади голови Національної поліції. Для мене це не стало жодною несподіванкою.

Насправді Деканоідзе мала була бути відставлена ще раніше за повний провал реформування Нацполіції та переатестації міліціонерів, за яку вона брала на себе персональну відповідальність.

Прогнозую, що зараз Хатія Деканоідзе почне виправдовувати свій провал у роботі і поливати брудом своїх колишніх колег, перекладаючи на них відповідальність. А відповідальність лежить на них всіх без винятку! На всіх! Хатія зараз тікає від відповідальності за провал реформи Нацполіції в політичну силу свого земляка Саакашвілі. Сподіваюся, що хоч ця пані прозвітує, а не буде волати, що націоналістам не місце в парламенті

Николай Недилько Ігор Мосійчук підніміть питання на комітеті по хабарю в 300 тис євро, який вимагав та отримав Гвоздівський сільський голова та депутат... СБУ та НАБУ спочатку р'яно так взялися, а потім все походу спустили ... головні фігуранти на свободі, приступили до виконання своїх посадових обов'язків, від займаних посад не відсторонені — справа у Васильківському суді.... не забувайте як нардеп про Васильків та Васильківщину...

Матеріал з соц.мереж.

Турбота про нар.депа...: 3 комментария

 1. stork 15.11.2016 at 14:13

  Навіщо цей постійний передрук з фейсбуку тут? Чи ви думаєте, що тільки ви читаєте фейсбук, а інші обмежені в цьому? Своїх тем немає?

 2. admin 15.11.2016 at 16:11

  stork (у) — авторських матеріалів у нас 99 відсотків і майже 10 000 коментарів до них. Передрук з фейсбуку — як виключення, і лише в випадках, коли мова йде про публічних осіб.

  Так, ми думаємо, що не всі читають фейсбук. Зате вони мають можливість ознайомитися з цими матеріалами у нас на сайті. Скажіть, що в цьому поганого?..

 3. admin 15.11.2016 at 21:38

  Недільку — після появи в ф/б цього Вашого прохання до Мосійчука, деякі васильківці просять його не забути повернути, начебто, позичені у них долари. Очевидно, Ви це мали на увазі, коли просили нардепа не забувати про Васильків...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.