ТСН у військовому містечку №11.(Відео)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні 19.04.2012 року у Васильків завітала знімальна група телеканалу «1+1», яка на запрошення територіальної громади військового містечка №11 у вечірньому випуску новин «ТСН» покаже репортаж про комунальні проблеми міста.

Слідкуйте за програмою та оновленнями на нашому сайті!

Оновлено.

На фоні повного і безапеляційного технологічного колапсу та кримінальних скандалів, які супроводжують мера Василькова Сергія Іващенка та його провладне оточення, на мешканців райцентру, що знаходиться в 30 км від столиці України у прямому розумінні цього слова звалився жорсткий комунальний безлад.
Територіальна громада міста вже давно втомилася від свавілля місцевих чиновників та безпорадності керівників комунальних підприємств міста, які лояльно ставлятьсся до неспроможності Іващенка спрямовувати свої зусилля на захист її інтересів. Мешканці сорокатисячного Василькова вкрай негативно оцінюють діяльність міської влади в різних аспектах та площинах питань, які в них виникають з огляду на те, що відбувається довкола.
Ігноруючи постанови національної комісії з питянь регулювання ринку енергоносіїв, протягом останніх кількох місяців місто сплачувало за тепло по тарифах, які в 1,7 разів перевищували гранично допустимі, встановлені НКРЕ. Більше того місто прославилося на всю Україну справою про «ліфти-фантоми», коли у вартість квартплати місцеве УЖКГ вносило вартість за обслуговування та диспетчеризацію ліфтів у будинках, де вони навіть відсутні. Результатами таких ганебних чинників вже стало відсторонення від посади директора КП «Васильківтепломережа» Володимира Грушки, а також порушенням кримінальних справ по факту зловживань іншими керівниками комунальних підприємств. Запроваджений вищим керівництвом держави двомісячник по благоустрою населенних пунктів, який має завершитися 14 травня поточного року у Василькові супроводжується повним нехтуванням ремонту дорожного покриття та невивозом сміття з вулиць та прибудинкових територій, що вкрай псує будь-яку привабливість міста у перспективі ЄВРО-2012.
Починаючи з сумнівного призначення мера міста, який узурпував владу у Василькові восени 2010 року шляхом доведених у численних судах (в тому числі і головою ГО «Рідне місто» Анатолієм Боровиком) фальсифікацій, призначеннями на керівні стратегічно важливі посади некомпетентних начальників та запровадженням пакетних голосувань у міськраді і закінчуючи корупційними скандалами в земельних та майнових питаннях, громада міста не бачить нічого іншого, як притягнення до кримінальної відповідальності та усунення з посад міського голови і керівників васильківських КП, що вдалися до зловживань службовим становищем і привели місто до комунального безладу.
До уваги користувачів сайту «Рідне місто» пропонується відео з зустрічі територіальної громади військового містечка №11 з журналістами телеканалу «1+1», метою якої було в широких засобах масової інформації розповісти про дійсний стан справ у Василькові.

ТСН у військовому містечку №11.(Відео): 1 комментарий

  1. Сергийко 19.04.2012 at 18:27

    Точно — комунальний безлад!Основна робота наших керівників-комунальщиків — файні плани-прожекти, котрі вони й не збираються виконувати.

    Тут якось Ларін про озєлєнєніє вулиць розказував — то й що??? Теж дощ заважає?, чи його трударі чекають літа,щоб зелені деревця закопать у суху землю на погибель?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.