«Трагікомедія»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Попович знову вимагає від МВК визнання Сабова таким, що відмовився від посади міського голови. Тепер вже від нового складу комісії. Як відомо, її попередній склад під керівництвом Л.Лещенко зажив ганебної слави за прийняття незаконних рішень на догоду Поповичу і був достроково розпущений.

Виставивши на посмішище членів попередньої МВК, а серед них відомі у місті люди, Попович сподівається, що нинішній склад комісії  також «безмозглий» і буде приймати рішення під його диктовку.

Валерій Федорович не може не розуміти, що з віднесенням місцевих виборів на жовтень наступного року, шансів для старіючого кандидата повернутись у мерське крісло все менше і менше.

Саме тому, він з маніакальною наполегливістю, правдою і неправдою, хоче змістити Сабова з посади і ще раз «порулити містом».

Програвши декілька виборчих компаній поспіль, Попович так і не зрозумів, що його час вже пройшов і що завдяки своїм сьогоднішнім  діям він стрімко втрачає авторитет і повагу, по праву завойовані ним в попередні роки. На жаль...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.