«Торгаші»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

8 липня ц.р. відбулось  четверте і вже останнє засідання ради в рамках 56 сесії, яка розпочала свою роботу наприкінці минулого місяця.  Депутати так і не проголосували за затвердження внесених Сабовим кандидатур на посаду його заступників, а також не обрали секретаря ради.  На нашу думку,  неголосування певної групи депутатів за ці питання викликане не політичними мотивами. Скоріше всього, ця група та ті, хто за нею стоїть переслідують власні економічні інтереси. Очевидно, вони думають, що в такому складі міська влада буде не в змозі контролювати їх бізнесову діяльність , яка викликає невдоволення великої частини васильківців.  Багато хто висловлює думку, що саме ця група людей за гроші нацьковує Гаврилюка на Сабова і його команду.

«Торгаші»?.: 3 комментария

 1. олег 12.07.2014 at 00:07

  Палыч, Вы что-то не то увидели. Из тех кто не голосовал, что есть бизнесмены?. Депутаты — представители бизнеса как раз все поддержали, договорились и голосовали. И кандидатуры новых замов — люди из очень крупного бизнеса и близкие к очень крупному бизнесу. Я, кстати ничего против них не имею. Как, по мне, то пусть пробуют, но не все депутаты хотят поддерживать их кандидатуры именно за то, что они из крупного бизнеса и очень к нему близки. И еще, Палыч, кандидатуру секретаря рады Сабов не выносил 8 июля вообще. Вас дезинформировали. Кстати Сабов ее уже и не может выносить. Читайте пункт 2 часть 1 ст. 50 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» Теперь очередь выносить кандидатуру секретаря депутатами не меньше половины состава рады. Кандидатуру, которую предложил голова не поддержали. Кстати против Сергеева я тоже ничего против не имею, но Сабов предложил, депутаты не схотели. Увы.

 2. admin 12.07.2014 at 20:24

  Олегу: — ви праві — кандидатуру секретаря ради тепер вноситимуть депутати. Якщо вона не буде проголосована, знову настане черга міського голови.

  Коли ми говорили про необрання секретаря — то мали на увазі, що на 56 сесії міськради його не обрали.

  Щодо того, чому певна група депутатів не голосує за кандидатури заступників міського голови і секретаря ради, внесені Сабовим, ми залишаємось при своїй думці. Неважко здогадатись, що у нас є інформація, яка підтверджує нашу правоту. Наприклад, отримана від конкретних депутатів, які не вміють «тримати язик за зубами», та інша.

 3. олег 13.07.2014 at 23:01

  О, вот теперь уже ближе к делу Палыч. Если есть информация, то понимаете уже. Кому-то обещали, а кому-то нет. Замы люди не бедные. Чьи интересы тут планируются многие шарят. Все шарят, все понимают. Никто не хочет быть куплен дешево.

  Причем здесь предложения Сабова? Кто у него вообще что-то спрашивает и с ним обсуждает. Не знаю как економические интересы депутатов, а интересы Сабова точно никого не волнуют. Палыч вы же не вчерашний. Начинаете «Пропозиція голови, громада Василькова» Громаду Василькова как и Сабова никто не собираеться спрашивать чья бизнес деятельность их будет устраивать.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.