Точка зору начальника юридичного департаменту на проблеми з ДЮСШ...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Bohdan Korchynskyi А я погоджуюся з АП, це не сюжет новин , а однобока заказуха , яка згуртує депутатів навколо законної реформи ДЮСШ у місті Василькові. ЗУ про фізичну культуру і спорт визначає ДЮСШ як заклад фізичної культури і спорту , крапка. Тренери корупціонери або це приймають або шукають іншу роботу- фізрука в школі , буде і педагогічний стаж і корупція . Але ДЮСШ буде працювати в законному руслі , без корупції та для дітей . Ваші сюжети цього не змінять . Але з бюджету за такі сюжети ви коштів можете вже ніколи не отримати .

Геннадий Пекарский По перше, не не треба нам погрожувати — ми розміщуємо сюжети на власний розсуд і не все має проходити по програмі ЗМІ міської ради. А по-друге, за той новий статут ДЮСШ, який Ви підготували, дехто зараз під слідством... Тому попрохаю Вас наступного підбирати слова...
 
Bohdan Korchynskyi Геннадий Пекарский, по Конституції , -ти не винний поки зворотнє не доведуть у суді , а доноси писати не справи робити
PS: адм. Яскрава ілюстрація до того, який ефект можна отримати від послуги «услужливых дураков». Або, «краще з розумним загубити, чим з дурнем знайти»...

Точка зору начальника юридичного департаменту на проблеми з ДЮСШ...: 10 комментариев

 1. Спикер 31.05.2018 at 21:03

  А кто на кого написал донос? У Bohdan Korchynskyi галюники начались?

 2. Вода 31.05.2018 at 21:30

  "Але з бюджету за такі сюжети ви коштів можете вже ніколи не отримати . "!!!!!

  Або, тільки все гарне, про нас любимих, або дуля з маком. Так, потрібно розуміти великого юриста? Тобто, до цього часу, ви з бюджету платили кошти за замовні сюжети? А, як тільки, щось пішло не так то зась? Де ви вчились пане юристе? Вам, про відповідальність за втручання в журналістську діяльність нічого не відомо?

  Ч.2 ст. 171 КК України «Вплив у будь-якій формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов'язків або переслідування журналіста у зв'язку з його законною професійною діяльністю —

  караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років.»

 3. admin 31.05.2018 at 21:37

  Воді — очевидно Корчинський мав на увазі зовсім інше. Більше трьохсот тисяч грн. для ТБ з мізерною кількістю абонентів, це дійсно гроші на вітер!..

 4. Вода 31.05.2018 at 21:41

  Оце так. То, мабуть я правий на всі 100%?

  Роблю припущення — до цього сюжету, в Багдаді все спокійно... А, після нього шухер?

 5. admin 31.05.2018 at 22:08

  Воді — ні, неспокійно було і раніше. Знаєте, якщо в п"єсі десь в декораціях є рушниця, то вона обов"язково повинна вистрілити...

 6. Вода 31.05.2018 at 22:32

  Пане адмін. Беручи до уваги коментар юриста та Ваш, висновки дуже не втішні. Міська влада, до якогось часу, проплачувати репортажі цьго ТБ. Що вже сумно.

  Про що яскраво дописав пан юрист:

  «PS: Яскрава ілюстрація до того, який ефект можна отримати від послуги «услужливых дураков». Або, «краще з розумним загубити, чим з дурнем знайти»...»

  Капець. У мене все.

 7. Вода 31.05.2018 at 22:38

  Пане адмін. Тим більше сумно. Адже з ваших коментарів та юриста, можливо припустити, що до цього часу, репортажі цього ТБ були проплачені, про що свідчить яскравий допис юриста:

  «PS: Яскрава ілюстрація до того, який ефект можна отримати від послуги «услужливых дураков». Або, «краще з розумним загубити, чим з дурнем знайти»...»

 8. admin 31.05.2018 at 22:58

  Воді — курсив наш. У «Васильків ТБ» є договір з міською радою про висвітлення її роботи в сумі понад 300 000 грн...

 9. Спостерігач 01.06.2018 at 08:28

  Досить брехати та перекручувати! Досить людей тримати за стадо! Ми ваші виборці і все чудово розуміємо і бачимо. Люди з повагою відюносяься до тренерів ДЮСШ, які багато років працюють з нашими дітьми. Як таких людей можна називати корупціонерами? Звідки ви взялись, такі молоді, безсовісні та наглі? Ви ж навчались та закінчували третю школу, в яких багато років працювали і Пекарська , і Козак. А тепер ви їх обливаєте брудом і кричите «держи вора». Нехай краще Березанська оприлюднить дані, на що вона витратила 500 тис. За дві доби репортаж подивились 700 чоловік і всі мали змогу почути, що ніхто з тренерів не бачив ні копійки, які вона озвучила, що витратила на дітей ДЮСШ! Що, правда очі колить?!

 10. admin 01.06.2018 at 09:14

  Спостерігачу — Березанська пише від свого імені, а ви ховаєтесь під «кличкою». В цьому велика різниця. Крім того, коли ви пишете про конкретну особу, виховані люди звертаються до неї з великої букви. Не зовсім тактовним є те, що ви безпідставно пишете тут відж імені виборців.

  Замість того, щоб по суті зважено висловитись по суті питання, груба лайка в стилі «базарної баби».

  Ми вже писали про низьку політичну і загальну культуру деяких учасників цього конфлікту. Ваш допис — найкраще підтвердження цієї тези...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.