« То ли еще будет, ой — ой — ой!»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Більше тижня тому у своїй публікації «Жорстко помиляються...» ми передбачили, що особи, які через розповсюдження неправди в соцмережах і листівках намагаються скомпроменувати міського голову і депутатську більшість в раді, не враховують ефект бумерангу.

Як бачимо сьогодні, наш прогноз на цей рахунок виявився стовідотково точним. Масова поява листівок з фотографією Олександра Слончака та короткими надписами на його адресу стала гідною відповіддю ініціаторам «листівкової війни» у Василькові.

Зважаючи на одіозність фігур, які складають кістяк «потєшної» опозиції, можна очікувати вже найближчим часом не менш болючого інформаційного удару ще по одному з її очільників...

 

« То ли еще будет, ой — ой — ой!»...: 2 комментария

  1. Вуйко 29.01.2018 at 08:06

    А типу хтось у місті ще не знає хто автор листівок — А.П. Боровик, це людина яка переживає не лише за благо міста, а ще за інтереси міського голови , робить все щоб мер не знав реальну ситуацію в місті , і думав що все добре в його королівстві .

    Певен , що листівки були зроблені паном Боровиком особисто, а меру доповів, що це громадськість самоорганізувалася .

  2. admin 29.01.2018 at 09:29

    Вуйко — не перебільшуйте мої можливості. До листівок я не маю жодного відношення. Щоб висловити свою позицію мені достатьо сайту, причому вона завжди авторизована. Крім того, я вже про це писав, я не вважаю Слончака головним опозиціонером.

    А що «громадськість самоорганізувалася», так ви це точно підмітили...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.