Ткач признався, що зборів не було!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ткач, який підписав протокол «зборів» про створення ОСН в будинку №14, що у в/м,у розмові з Гаврилюком «на камеру» зізнався, що зборів жителів будинку не було. Він також заявив, що підписи учасників зборів були зібрані ним ообисто на протязі декількох місяців після того, як відбулися «збори».

Нагадаємо, що у свой заяві до міськради Ткач пише: — «... беручи до уваги рішення загальних зборів будинку№ 14 військового містечка №11, що відбулися 22 листопада 2015 р., на яких було вирішено ініціювати перед Васильківською міською радою питання про надання згоди на створення будинкового комітету будинку № 14...»

Отже, зборів з заявленою кількістю людей не було. А я же було? В своєму зверненні до міського голови, жителі будинку пишуть, що на зборах, протокол яких підписав Ткач «...було присутньо 10 чоловік. Всі одноголосно були проти...»

Так була фальсифікація пртоколу, чи ні?

Наближчим часом ми оприлюднимо у себе на сайті заяву Ткача до міськради, протокол «зборів», список учасників зборів, лист жителів будинку №14  міському голові. Все це та інше, разом з відеоматеріалами Гаврилюка, обидва яких ми з задоволенням оприлюднюємо на нашому сайті, якщо це буде потрібно, може опинитися в суді...

Накінець. Нагадаємо Ткачу. З Дергунова — як з гуся вода. Він протокол не підписував!..

Ткач признався, що зборів не було!: 2 комментария

 1. Панас 28.06.2016 at 15:14

  Бред сивой кабылы!

  Палыч ! Вы идиот!

  Вы избигаете сессий, собраний, но пользуетесь тем , что комментируете видео Гаврлюка?

  У Вас старческий маразм?

  Вы не боитьесь мусорной лючстрации?

  Сабадаш Вам не поможет?

  Для него люстрация не за горами!!)))

  Куда бежать собираетесь? К Януковичу выполние его заказ)))?

 2. Антивирус 29.06.2016 at 13:42

  Ну и к чему весь этот пустобрех?Было/небыло, собирались/не собирались? Да кого теперь, после переноса разгона ЖЭКа это интересно? А до следующего разгона многие и не доживут, так что радуйтесь сегодняденню,,,,,,,,,,,а мечты про самоуправление пройдут сами, с первыми холодами и платежками за тепло

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.